Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

reklamcierol

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.reklamcierol.com
Slm.. Manisadayım.. DGI ile ilgili bir sıkıntım var.. ilgilenirmisin.. Servis lazım.. tel verebilirmisin.. 0542 346 41 84

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
slm. Ben INFINITI 3308B+ model baskı makinası kullanıyorum. Sürekli Pass izi çıkıyor. Nasıl giderebilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

step ayarlarını kontrol etmelısın. folyo ve brandada step farklıdır ayrıca kullandıgın malzemenınde onemı buyuktur.

PRINTER SETUP / MORE / OK / STEP :XXXX

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
merhaba arkadaşlar iyi çalışmalar
bende myjet marka xaar128 320 lik makina var
makinanın teknik servisi ise farklı boya kullandığımdan yardımcı olmuyor.
ama makine yeni idareten techink kullandık her neyse sorunum, dün çok güzel baskı aldığım makina bugün aynı görselde sürekli kafa kesiyo (color barda mavi ve siyah görünüyo)
ateşleme ayarlarını bilmiyorum bunun haricinde herşeyi yaptım solvent bastım,havasını aldım,defalarca boya püskürterek temizlik yaptım.
yardımcı olabilirseniz çok sevinirim,şimdiden ilginize teşekkürler.

kullandıgın boyanın tarıhı geçmiş. Yeni boya kullanmalısın. Ama tarihleri ile oynandıgından neyin ne oldugu pek belli olmuyor. Ben sana BORDEAUX marka tavsiye ederim. pahalıdır ama senı yormaz ve üzmez.

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
slm sürtmeden dolayı kafa alındaki film kaltı bu şekilde filmi kalkan kafadan baskı alabilirmiyim

filmin kalkması cok sorun edilecek birşey değil ancak nozlarda cızıklık varsa bu cok buyuk sorun. baskıda sıkıntı varmı? yoksa baskıya devam edebilirsin. Varsa yeni kafa temin etmelisin.

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
Merhaba bende HPDesignjet 8000s var, bundan önce mimaki kullanan bir arkadasa baskilari yaptiriyordum simdi Colorgate server 5.40 sürümlü rip programiyla baski yapiyorum ama HP 8000s renkleri cok koyu veriyor renk profillerinden pek memnun degilim nasil ayarlayabilirim daha cok vinyl baski yapiyorum. Moralim bozuldu HP8000s kullanan varsa yardimci olursaniz sevinirim

nette arama yaparak farklı ICCler bulablırsın. Hangısının sana uyacagına baskıda sen karar vereceksın. Eger bu benım yapacagım iş değil dersen boya ayarlarını baskı oncesınde kısabılırsın. Bunu save yaparak her baskıda kullanabılırsın.

mehmet123

🌱Yeni Üye🌱
graptech jx 2150 bas kes dijial makinam var.makine üzerinden test baskı alabiliyorum fakat bilgisayardan veri gönderdiğimde makinanın ekranında online yazıyor ama baskı yapmıyor sorun ne olabilir sizce teşekkürler

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
graptech jx 2150 bas kes dijial makinam var.makine üzerinden test baskı alabiliyorum fakat bilgisayardan veri gönderdiğimde makinanın ekranında online yazıyor ama baskı yapmıyor sorun ne olabilir sizce teşekkürler

Bilgisayar ile makinenin bağlı olduğu kabloyu değiştirmelisin. Data gelmiyor olabilir.

merter reklam

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.merterreklam.com.tr
selam arkadaş:
bende xaar 500 tekwin 320 var makınam iyi çalışıyordu ama 1 senedir baskılarımı dışarda yaptırdığımdan makınayı açmıyordum.şimdi çalıştırıp satmak istiyorum.komple bır bakım ve alıcı arıyorum yardımcı olurmusun.

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
selam arkadaş:
bende xaar 500 tekwin 320 var makınam iyi çalışıyordu ama 1 senedir baskılarımı dışarda yaptırdığımdan makınayı açmıyordum.şimdi çalıştırıp satmak istiyorum.komple bır bakım ve alıcı arıyorum yardımcı olurmusun.

Elbette yardımcı olurum. 0555 967 72 12

ayber39

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selamlar,

İnfinirty yf 6150 2 xaar 126 kafa var.Siyah zemin Baskı yaparken siyah kafada başlangıçtan yaklaşık 5 cm soınra cizik verdi.Defalarca temizlemem ragmen sorunu cözemedim.Ayarları bozmadan başka bir iş bastım.Sorun cıkmadı.Tekrar aynıişe döndüğümde aynı hatayı verdi.
Ertesi gün maiknayı actıgımda siyah kafadan hiç boya atmadığını gördüm.Testte de siyah atmadı.Temizlik için pmpaladıgımda siyah geliyor fakat baskıya gectıgımde siyah atmıyor.
Bu aşamada yaptıklarım:
Siyah ve yanındaki kafanın kabloalrını değiştirdim.Sonuç negatif
Siyah kafaya solvent bastım sonuç negatif
Sorun kafadamıdır?
KAfa ve servis verecek varmı?
Bana bu iş kaça çıkar.?
Teşekkürler

kryinfiniti

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.infiniti.gen.tr
selamlar,

İnfinirty yf 6150 2 xaar 126 kafa var.Siyah zemin Baskı yaparken siyah kafada başlangıçtan yaklaşık 5 cm soınra cizik verdi.Defalarca temizlemem ragmen sorunu cözemedim.Ayarları bozmadan başka bir iş bastım.Sorun cıkmadı.Tekrar aynıişe döndüğümde aynı hatayı verdi.
Ertesi gün maiknayı actıgımda siyah kafadan hiç boya atmadığını gördüm.Testte de siyah atmadı.Temizlik için pmpaladıgımda siyah geliyor fakat baskıya gectıgımde siyah atmıyor.
Bu aşamada yaptıklarım:
Siyah ve yanındaki kafanın kabloalrını değiştirdim.Sonuç negatif
Siyah kafaya solvent bastım sonuç negatif
Sorun kafadamıdır?
KAfa ve servis verecek varmı?
Bana bu iş kaça çıkar.?
Teşekkürler

istersen sana yardımcı olayım ?

silvershark2

🌱Yeni Üye🌱
arkadasım ıyı calısmalar adım bulent makınem tex jet sanırım kafa tıkanıklılıgı sorunum var aryabılırsen sevınırım 0 532 620 45 05

damlareklam

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım merhaba bu sorun bendede var sen bi çare bulabildinmi bulduysan benimle payşaırmısın

rsdirm

🌱Yeni Üye🌱
benim aurus 128 xaar zar kafa makinam var. baskı iyice dağıtmaya başladı özellikle siyah.
teknik servis programdan çözdü (production manager) fakat gene aynı hatayı yapıyor. kafalar çizik çizik iz bırakıyor ve yatay düz bir şekil hiçbir şekilde alamıyorum..acaba programdan mı bi sorun var yoksa kafalardamı çözemedim..Yardımlarınız için teşekkürler..

rsdirm

🌱Yeni Üye🌱
benim aurus 128 xaar zar kafa makinam var. baskı iyice dağıtmaya başladı özellikle siyah.
teknik servis programdan çözdü (production manager) fakat gene aynı hatayı yapıyor. kafalar çizik çizik iz bırakıyor ve yatay düz bir şekil hiçbir şekilde alamıyorum..acaba programdan mı bi sorun var yoksa kafalardamı çözemedim.

signteknik

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.signteknik.com
Sembol ajans,

Makinenizde iki sorun var
1-) Muhtemelen kafalar çapraz ateşleme yapıyor veya dağıtıyor.
2-) Kalibrasyon hatalı ancak Aurus makinelerin kalibrasyonu tutturmak epey zordur.

Önce kafa voltajını ayarlamak gerekli 30.5-31.0 volt uygundur.

Kalibrasyon kısmında kafa nozzle durumu ve "Slant", "Hor. Adjust" testlerinin resimlerini eklerseniz size daha ayrıntılı yardımcı olabilirim.