Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pide salonu için el ilanı çalışmam...

gecmiseozlem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Pide salonu için yapmış olduğum el ilanı yorumlarınızı bekliyorum.

btuNh.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

grtsrm

🌱Yeni Üye🌱
Font seçimin Backround ve yazıları hizalamada sorunlar var punto değerlerini tekrar gözden geçir.
Cennet Yazısını Okumakta zorlanıyorum biraz daha arkadaki parlamayı azaltabilirsin.Tsk

baktıkça hep hata var kırmızı bantlar dengesiz. bantların içindeki puntolar ölçüsüz zorla yapmış gibisiniz. emeğinize sağlık daha iyisini yapabilirsiniz.

gecmiseozlem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eleştrileriniz için teşekkürler. Evet gözden kaçırdığım çok detaylar olmuş sağolun.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Font seçimin Backround ve yazıları hizalamada sorunlar var punto değerlerini tekrar gözden geçir.
Cennet Yazısını Okumakta zorlanıyorum biraz daha arkadaki parlamayı azaltabilirsin.Tsk

baktıkça hep hata var kırmızı bantlar dengesiz. bantların içindeki puntolar ölçüsüz zorla yapmış gibisiniz. emeğinize sağlık daha iyisini yapabilirsiniz.

Aynen katılıyor ve ekliyorum. Pide görselinin arkasında kullanılan renkler sanki çok doğayla bitkiyle alakalı bir yemekmiş gibi bir sunum yaratmış. Yazıların yanı sıra renk kullanımlarıda bir gözden geçirilmeli bence

gecmiseozlem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler bundan sonraki çalışmalarımda eleştirilerinizi göz önünde bulunduracağım.