Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

afiş için yardım pls

g-reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kompozisyon cok acık ve net düğünlerde ve özel eğlence günlerinde havaya ateş açılmaması için bi afiş çalışması istenildi benden ama nasıl bi anlatım yapacagım konusunda işin içinden cıkamadım yardım lütfen

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
hava olsun diye silah ı eğlence olarak kullanırlar düğünlerde. öyle bişi mi anlatmak istediğin?

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
eğer anladığım gibiyse;

bu saçma muhabbet yüzünden geçen yıllarda çok kişinin canı yandı. olaya duygusal dalarsak çok etkileyici olabilir. ilk iş içleri acıtan küçük bir çocuğun masum bakışı olan bir fotoğraf bulmak. onların ne suçu var der gibi bir çalışma hazırlanabilir. gerisi sana kalmış. küçük bir fikir benden olsun dedim di:)

g-reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim ama küçük bi kız çocugu biraz klasik olmazmı?
bide emniyet müdürlüğünün talebi yani emniyet güçlerinin bi caydırıcılığı olması gerekiyor kafam kazan gibi oldu

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
aboww işin zor biraz. acil sandım dı, bi an öle bişi canlandırıverdim işte:D ben biraz daha kafa yorayım o zaman. bakalım ne çıkçak:)

g-reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benden paso gibi bişey olacak neyse yatayım sabah kafamı biraxcık yorarım cok teşekkür ederim 8boncuk gözlü bi ağlamaklı çocukmu denesem:)

winston softhill

🌱Yeni Üye🌱
kendi kafasına sıkan eğlenen bir adam :)
fotoğrafçılığında varsa bunu biraz daha çeşitlendirebilirsin...

naçizane bir fikir...umarım küçük bir kıvılcım olur.başarılar.

ender23

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vektör olarak düşüne bilrsin beyaz bir zemin üzerine eğlenen isanlar aralarından bitanesi silahı kaldırmış havaya sıkıyor sol taraftada damadın üstüne yığılmış zeminde beyaz olacağından sadece çizgisel olaarak göğsünde kanlar akan bir gelin klasik bi konu yani çok kez duyumuş yaşanmış bi olay ancak en fazla dikkat çekecek konulardan bitanesi
umarım biraz yardımı olmuştur

docker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yaa bi fikir verdim sonra saçma geldi değiştirdim. iyi birşey bulursam yollarım tekrar

Son düzenleme:

g-reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok yaratıcı oldu teşekkür ederim ama grafiti tarzında ( klip-art) hazırladım fakat müdür beyin beğenisi bayagı limoni:) olmadı tabi gerçek fotoğraflar istiyor ama yabancı sitelere ve bizim sitelere baktığımda yabancı sitelerde zaten böyle bi olgu yok:) bizim siteler ise içler acısı....

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Ben silahlı adam bulurum kolay kafamada sıktırırım iki kan :D tamam işte :D hehe
şaka bi yana insanın kafasını yorar harbiden...
Bi eğlence bi sürü insan yan tarafta binalar var Buyuk boyuttan en kçk boyuta kadar... insanlar eğleniyor hareketli ordan birisinin elinde silah havaya ateş ediyor ama istikamet yeri tam balkonda duran küçük bir çocuk vs. ona doru ve kursun gıdıor kursuna efekt tabıkı giderken snra üstüne açıklaması çok güzel olur... gibi gibi..

ozzy***

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afiş nerde veya nerelerde kullanılacak ona göre çalışsan iyi olur.
farklı yerlere asılcaksa birden fazla çalışma yapmanı öneririm.

siyah fon kırmızı yazı rengi güzel bi font =)
bi cin ali çiz eline silah ver bide X silaha hayır =P

g-reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler sanıyorum bitti afişler... fakat nasıl ekleyeceğim buraya? 3 değişik tasarı yaptım, 2 si basit oldu ama 3. sü kanımca iyi...
nasıl ekleyebilirim?