Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Macintosh icin yardım...

ews

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar macintosh kullaniyorum fakat sistem icerigini tam olarak bilemiyorum.. Vektorel biseyler indirdim.. rar olarak geldi.. buraya kadar hersey normal fakat acilmiyor.. UNRAR 3.6 BETA olmasi gerektigi uyarisini veriyor.. internette arastirdim ama bulamadim.. bi cozumu varsa lutfen yardimci olur musunuz ? makine rarlari acmiyo :(

Benzer konular

straus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
stuff expander kullanarak açabilirsin ama önce bilgisayarına kurman gerekiyor.

ews

🏅Acemi Tasarımcı🏅
..

stratus; oncelikle tesekkur ederim ama program zaten var ve yine de hata veriyor..

alabanga; sana da cok tesekkur ederim tavsiye ettigin programi indirip denedim fakat yine de acilmiyor..

artık yapacak bisey yok demek ki dosya da var bir ariza.. :)

tekrar tesekkur ederim....

graface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
stratus; oncelikle tesekkur ederim ama program zaten var ve yine de hata veriyor..

alabanga; sana da cok tesekkur ederim tavsiye ettigin programi indirip denedim fakat yine de acilmiyor..

artık yapacak bisey yok demek ki dosya da var bir ariza.. :)

tekrar tesekkur ederim....

stuff expander açmıyorsa kesin dosyada vardır bi arıza.

ews

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet graface bende oyle dusundum.. cok saol.. :)

astortan

🌱Yeni Üye🌱
yeni mac makina

arkadaşlaryeni bir mac almak istiyorum mac kullanıcısıyım eski sistem G450 kullanıyorum şu yani çıkan sadece ekran dan oluşan bilgisayarı almak istiyorum henüz araştırmadım önce sizin fikrinizi almak istedim nasıldır grafikte ne kadar iyidir bilgisi olan varsa çok sevinirim

macsabri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eğer ki devamlı ajans tipi iş yapacaksan power kasa alırsan daha verimli ama dersen ki yoğun değil o zaman senin bileceğin iş verim alacağın bilgisayar kesinlikle power kasa olması gerekiyor benim fikrim

astortan

🌱Yeni Üye🌱
sürekli kullanacağım çok yoğun. Bende power kasa düşünüyorum bir arkadaşım almış çok memnun olduğunu söyledi aslında makinanın resmini yüklemek istedim ama beceremedim :) belki kullanan vardır diye

teşşekkür ederim