Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

seras reklam yılbaşına hazırlık kampanya afişi

eras274

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.erkanaslankiran.com
henüz tamamlanmadı ama değerli yorumlarınızı almak için yayımlayayım dedim

seraskutuak2.jpg

Son düzenleme:

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
tamamlanmayan bir çalışmanın eksikleri söylenebilir mi ki çalışma zaten eksikmiş :D

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Bold ve renkli mesaj yasaktır. :)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
emek vermişsin zaman ayırmışsın emegine saglık ama 12 taksit olan ney siteyimi satıyoruz reklam vermekmi 12 taksit çalışmanın devamını güzel birşey çıkıcak ama yetkililere sormak lazım bu arada bold yazı yazmak yasak:angel:

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
renkler ile kutu biraz daha on plana cikabilir fakat ben slogana takildim. "Reklam kotu bir seydir." iddiasina karsilik verir gibi bir durus verdi bana. Bu bizim icin iyi bir sey degil.
Bunda israr edersen haksiz rekabet yapmaya calistigini dusunecegim :)))))

Tebrikler. bitmis halini gormek isterim.

eras274

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.erkanaslankiran.com
tüm promosyon ürünlerinde kredi kartına 12 taksit gibi bişeyler düşünüyorum amam sabırsızım işte bitirmeden siteye yükledim

yok slogandan sizi tenzih ederim sadece buradaki yani benim yaşadığım şehirdeki reklamcıları kapsıyor adamlar tabelacı ama her işe atlıyorlar tasarım işi ajans işidir bunu bir türlü anlamıyorlar amam sloganımda idalıdır biraz 3 yıldır bu işi yapıyorum ve benimle birlikte bir çok ajans açıldı ve kapanmak zorunda kaldılar ....

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
güzel, daha güzel olabilir, bitmesini beklemek gerek elbet ama şu yorumu yapmadan geçemeyeceğim.. belki fazla vektörel görünümünden bilemiyorum ama, bana afişten çok bir internet sitesinde yayınlanacak flash banner'ı andırıyor... sanki arkadaki turuncu çizgiler dönecek, konfetiler yağacak bu iş bittiğinde havasını veriyor...

kolay gelsin..

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
12 taksit yazısında bir perspektif hatası var gibi. Birde ne için hazırlandığı belli değil. Neyi amaçlıyorsunuz mesela bu afiş ile. Yarım olarak yayımlamaktan muradınız yorumlarla tamamlanması ise orasına birşey diyemeyeceğim. Onun için de biraz açarsanız çok daha iyi olur.

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gayet başarısız kötüü devam et arkadaşım başarana kadar

ds_grafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasrım iş ajans iş degildir bizim burda bir çok ajans var ama tasarım yapmayı bilmiyorlar tasarım işi yaratıcılık ve yetenek işidir