Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Illustrator / Live Trace ile fotoğrafları vektörel hale getirmek

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
normalde pc lerde dırek kopyala yapıstır yapabılıyorum maclerde sıkıntı

ai8 olarak freehandde yapabılıyorum. ai de esp,jpg pdf v.b gibi kaydedebılıyorum. freehandde ai olrk kaydedıp freehanddekı ısı aı de acabılıyorum.

ama aideki işi freehande atamıyorum

CS5 demosu yükleyip deniyorum yarına..Freehand hangi sürüm?

teşekkürler baya bi işimize yarayacaktır

İşinize yarayacaksa ne mutlu iyi kullanımlar..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
live trace ile orjınal renkler yakalanılmıyor ve lıve trace yapılınca vektörlerde parcalanma söz konusu

Cs5 / cs4 / cs3 hiçbirinde sorun olmadı.:sayende bütün serileri kurdum makineye..

Konunun aslı fotoğraftan vektörel yapmak. Yapılan çalışmaya expand uygulamadan kullanırsanız fotoğraf değeri devam eder..Vektörel yapmak için Expand yaptığınız da ki ''açmak, genişlemek, genişletmek anlamına geliyor..'' halen nerede neyi nasıl yapmış olduğunu keşfedemedim..?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler

yeni bir site keşvettim var... diye hem türçe hemde bütün vektörel çizim ihtiyacını karşılıyacaktır portal olduğundan ne istiyorsan görüp şeçerek indirme imkanıda sunuyor bence gayet başarılı sizlerede tavsiyede bulunmak istedim

konuyla ne alakası var peki?

pathfinders

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu freehand'de de vardı :) corelde de vardır heralde ama ai deki gerçekten çok gelişmiş. cs6 için live trace paleti geliştirmişler daha ince ayarlamalar yapılabiliyor.

ruzgar-arslan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:( ben cs6 türkçe kullanıyorum çeviriden anlattığınız gibi yapmaya çalıştım bir saat olacak hala sürünüyorum yardım eder misiniz ? ..