Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Styles ne dir nasıl kullanılır

htc82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar biri bana stayles nedir nasıl kullanılır anlatırsa çok sevinirim çok güzel örnekler var ama nasıl işlerime uygulayabilrim anlatırmısınız

Benzer konular

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
styles Photoshopta tasarım sürecini hızlandırmak için kullanılan hazır renk ve renk degradelerinin bulunduğu paneldir. O style'leri photoshoptaki şekillere veya layerlara uygulayabilirsin. Yüklemek için : Style dosyasını Adobe/Adobe Photoshop CS2/Presets/Styles klasörüne kopyalayın. Programda kullanmak için Styles panelindeki oka basarak açılan menüden Load Style tuşuna basarak istediğiniz style'yi programa yükleyebilirsiniz.

laciverd

🌱Yeni Üye🌱
textlere uygulayabiliyorum styles leri yalnız şekillere uygulayamadım...? neden acaba

k_baygul

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım eline sağlık nerede kullanılacağını yazmışsın ama birde text te nasıl kullanılır onu anlatırsanız çok memnun olcam

sevilcimen1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Style yaptığın resim üzerine uygulaman için resim layerın açık iken seçtiğin style e tıklaman. Tıkladığında çalıştığın resmin o style i aldığını görexceksin

Holysin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
anlamadıgın kısım hangisi bir yazı yazdın sahnede style panelinde hazır style kulanmak için paneldeki style tıkladıgında style text uygulanır bu hazır style dır text ine kendin bişiler katmak istiyosan bleding ayarlarını degiştirerek kendi style yaratırsın
Style yüklemek için de dosyaları bulamıyorsan masa üstündeki program a mause sag tuşla özellikler açılan panelde hedef bul dersen programın dosyalarına ulaşırsın
style yüklemek için de presets dosyasının içine girip styles dosyasının içine upload edersin programın açıksa kapatıp açman yeterlidir kolay gelsin

fatmacan3434

🏅Acemi Tasarımcı🏅
saol ya çok makbule geçti anlatman,çok faydalandım hatta ekledim bile tşkkrler...