Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk vectörel çalışmam

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar bu benm ilk vectörel çalışmam geçen hafta sonu başladım ve boş oldukça çizdim freehandde çalıştım değerlendirmenizi bekliyorum arka sahneyiş çizmedim çünkü bu çalışmayı yaparken öle şeler dedilerki canımı sıktılar çok içimden gelmedi yapamadım

x1pmakndzhuofflcnokcb7qiq8.jpg

x1pmakndzhuofflcnokcb7qgy5.jpg
buda çizimimin orjinali bu resimde beni çeken bişeler var çok beğeniyorum en kısa zamanda arka sahnesinide yapmak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

kara kule

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mistik bir havası var güzel gidiyor tonlamalar da yerinde olmuş devam aynen devam et. sonucu birlikte görelim.

yeşilperi

🌱Yeni Üye🌱
..

gerçekten çok güzel olmuş tebrik ederim yeni başlayan biri olan ben. çok etkilendim

kullanici1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine saglik rüvü

bekliyorum dort gozle sonhalini
benzer bir calismam var bende paylasacagim bir seye benzer hale gelince :)

iyi calismalar

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür ederim arkadaşlar...trace kesinlikle kullanmadım

emraheski

🌱Yeni Üye🌱
bence bu calismada trace yok.
boyle detayli bir gorseli trace etmeye kalkarsaniz pathler arasindan ana sekli bulup cikaramazsiniz bile :)

benim yorumum gayet iyi ilerledigi.. pentool kullanimina ozen verdikce cok daha iyi olacak ve donusler siritmayacak kanaatindeyim.
bir de ilk calisma olarak boyle yogun bir ise kalkismak gercekten buyuk cesaret :)
tebrikler o acidan..

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim söylediklerinizi dikkate alıyorum

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
işin aslını istersen ben bir ajansta çalışıyorum ve işim gereği hep vektörel tabanlı programlarla çalışıyorum. bu çalışmayı corel ve freehand iel yapmanın (eğer psikopat değilsen yani uğraşırsan günlerini alır çizmek) tek yolu resim üzerinden clipart yapmaktır. buda baya bi cliparta benziyor. illustrator ile yaptıysan mümkün tabi. herşeye rağmen güzel bir çalışma

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk çalışma olmasına rağmen süper olmuş bence gayet güzel eline sağlık çalışmalarının devamını bekliyoruz