Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ASP & Dreamweaver ile Dinamik Web Sitesi Yapmak | Görsel Eğitim | [RS]

Graphi_cart

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
zarifbalci.com
adszylo.jpg

ASP & Dreamweaver ile Dinamik Web Sitesi Yapmak | Görsel Eğitim | [RS]

Açıklama:

Arkadaşlar, paylaşacağım kaynak Adobe DW ve ASP Dili ile nasıl kolayca Web Sitesi oluşturulacağını anlatıyor. Anlatımı sade ve anlatım dili Türkçe. DW ve ASP Dilinden hiç anlamayanlar bile Seti izleyerek ve uygulayarak rahatlıkla hem mantığını kavrayacak, hem de scriptlere ihtiyaç duymadan kendi scriptinizi oluşturabileceksiniz ya da bir Script’i dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz, tabi izledikten sonra.

PNG-Download_png-256x256.png

Part 1 | Part 2

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
Paylaşım için teşekkürler...

ChaoSs

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler

Cs3 içinmi Cs4 içinmi ?

skorel

🌱Yeni Üye🌱
üstad çok güzel bi eğitim.fakat videolarda bir eksiklik var sanırım.haber başlıklarını yapmaya başlıyoken bir video önce başka şeyler daha yapmışsın gibime geldi.çünkü haber başlıklarını haber_recordset isimli videoda tanımlamaları yaparken henüz haber başlıklarını yapmamana rağmen f12 ile sayfayı izlediğinde bir alabalıktan 3 bin yumurta elde ediyor başlığı çıkıyor.ama bende sayfa görüntülenemedi.orda bir kopukluk var.bir videoyu koymayı unutmuş olabilirmisin yoksa ben mi bulamıyorum.Yani "bir alabalıktan 3 bin yumurta elde ediyor" başlığını yazdığın kısımı bulamıyorum.

serserim511

🌱Yeni Üye🌱
error diorr yaaa beyaa napcazz yapcanız bukadar olur dedirtmeyin ziyaretcilerinize demedik ama düzeltilmesini arz ederim :))

rubai83

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür

Teşekkürler.Verdiğiniz yeni linklerde hiçbir sorun yaşamadan eksiksiz indirdim.Hazırlıyan arkadaşın emeğine sağlık.

bwtreklam

🌱Yeni Üye🌱
admin hani çalışmıyor bu link o kadar da uğraştık

karizmatikserseri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
böyle bir çalışmaya ihtiyacım vardı teşekkür ederim emeği geçen herkesin ellerine sağlık