Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
turp gibi kız hemde makyajlı fönlü baya turp gibi kız meğerse çok hastaymış hala.
pazartesi salı çarşamba kaçamağı kesmedi bugün yarım gün çalışıp izin aldı. şişliden bağcılara gidecekmiş ilaç almaya... bunu yiyen insanın iq su kaç olabilir merak ediyorum.

Yahu nedir senin bu sekreter hatundan çektiğin. İyi dayanıyorsun valla. :headbang:

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
turp gibi kız hemde makyajlı fönlü baya turp gibi kız meğerse çok hastaymış hala.
pazartesi salı çarşamba kaçamağı kesmedi bugün yarım gün çalışıp izin aldı. şişliden bağcılara gidecekmiş ilaç almaya... bunu yiyen insanın iq su kaç olabilir merak ediyorum.

Bir işyeri bu kadar izin verir mi ki şaşıyorum doğrusu:worried:

Selam arkadaşlar:)

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir işyeri bu kadar izin verir mi ki şaşıyorum doğrusu:worried:

ah o iş yeri zaten izni bir ona veriyor bana değil. ben hastalıktan perişan oluyorum üstene kullandığım ilaç zehirliyor şuursuz şuursuz 1,5 saatlik uykuyla ofise geliyorum. neden işler var. koca ofisin direği ben olduğumdan diğer arkadaşda pek işe yaramadığından çifte standartın kralını yaşıyorum... valla sinirlerim fena oldu. çok sıkıldım. bir evel kendi ofisimi açıcak birikimi yapsam şu çileden kurtulsam dayanamıyorum artık...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
şimdi hemen güzel bir güney kore filmi bulucam ve tüm gün bu ofiste film izlicem.
aha buraya yazıyorum. sıkıysa iş yaptırsınlar bugün. yarında gelmiyorum ofise falan.

Güney Kore filmi?????? :anlamadim:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba arkadaşlar nasılsınız

şimdi hemen güzel bir güney kore filmi bulucam ve tüm gün bu ofiste film izlicem.
aha buraya yazıyorum. sıkıysa iş yaptırsınlar bugün. yarında gelmiyorum ofise falan.

ilk önce geçmiş olsun

bu arada isyanın temeli belli'de neden güney kore filmi ile isyan ediyorsun:emo1:

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Seni en son çarşamba görmüştüm :D Ve hala daha avatarın aynı :rofl::rofl:
Şaşılmayacak şey mi yani? :lol: :lol: :lol:

:rofl::rofl::rofl: İyi hatırlattın dur değiştireyim:D

ah o iş yeri zaten izni bir ona veriyor bana değil. ben hastalıktan perişan oluyorum üstene kullandığım ilaç zehirliyor şuursuz şuursuz 1,5 saatlik uykuyla ofise geliyorum. neden işler var. koca ofisin direği ben olduğumdan diğer arkadaşda pek işe yaramadığından çifte standartın kralını yaşıyorum... valla sinirlerim fena oldu. çok sıkıldım. bir evel kendi ofisimi açıcak birikimi yapsam şu çileden kurtulsam dayanamıyorum artık...

Genelleme hep öyle olur.Koca ofisin başı olmak kötü:S Allah sabır versin sana:)

Yürü be kim tutar seni:p Bende aynısını yapacağım valla.Yarından itibaren grevdeyim:D

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
ehahe kötü manada değil ya güney kore filmleri hastalık haline geldi baya bağımlılık yarattı bende çocuk gibi heycanlanıyorum hatta her izleyeceğim film öncesinde... o kadar vahim durumum. hazır sinirliyken en güzel yatıştırıcım bu olur diye düşündüğümden dedim onu :D

uzakdoğu sineması çok güzel herkes dövüş olarak canlandırıyor kafasında ama muhteşem filmler var. psikolojik, romantik, dram vs.. :)

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
ehahe kötü manada değil ya güney kore filmleri hastalık haline geldi baya bağımlılık yarattı bende çocuk gibi heycanlanıyorum hatta her izleyeceğim film öncesinde... o kadar vahim durumum. hazır sinirliyken en güzel yatıştırıcım bu olur diye düşündüğümden dedim onu :D

uzakdoğu sineması çok güzel herkes dövüş olarak canlandırıyor kafasında ama muhteşem filmler var. psikolojik, romantik, dram vs.. :)

Babam çok izlediği için arada bir bende izlerim onunla :rofl::rofl: Eskiden daha çok verirdiler.Şimdi çok yok tv'de eskisi gibi:)

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
Babam çok izlediği için arada bir bende izlerim onunla :rofl::rofl: Eskiden daha çok verirdiler.Şimdi çok yok tv'de eskisi gibi:)

Tvde bende pek denk gelmiyorum artık..
olsun ama internet sağolsun hallediyorum netten :D

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Tvde bende pek denk gelmiyorum artık..
olsun ama internet sağolsun hallediyorum netten :D

Çok güzeldi ama ya ninjalar vardı karate falan:D :rofl::rofl: Şimdiki filmlerde kan gövdeyi götürüyor:D gerçi oda hoşuma gitmiyor değil hani:rofl::rofl:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Flood yapan üye:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

lucasgursaka

🏆Pro Tasarımcı🏆
Alsancağın Bilboardlarıyla Başım Yine Belalarda :D :D Gençliğim Gitti Onlar Uğruna :D