Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
günaydın bla bla herkese mutlu bir hafta dileğiyle :)

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydın.:) :kiss:

Günaydın herkese.:)

Günaydın canım:) :kiss1:

günaydın arkadaşlar günaydın Bla Bla herkesin günü aydın olsun İnş..

Günaydın :)
1278218_35722614.jpg

günaydın bla bla herkese mutlu bir hafta dileğiyle :)

Günaydın gezgin bey...

Günaydın Arkadaşlar

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Tüm benden sonra gelenlere günaydın.:)

Nasılsınız arkadaşlar? :)

(Bir hayalet gördüm sanki:rofl: )

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben iyiyim :D Ya senn hımm Ya sennn:cool2::cool2:
Karizmama bakar mısın? Ruh oldum ben bilgin olsun:rofl::rofl::rofl:

Gece gelme çok korkarım ben:D.
Fıstığım ben hala tam iyileşemedim ya, var mı bildiğin doğal reçeteler? :)

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Gece gelme çok korkarım ben:D.
Fıstığım ben hala tam iyileşemedim ya, var mı bildiğin doğal reçeteler? :)

Peki gece gelmek yok şöz veriyorum:D vayya bak gelmicem:D
Valla tatlım kelin ilacı olsa o güzelim başına sürermiş ama bi ilaç var mail atıyorum sana:D

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Nasılsınız efenim? :smile:

Hoşgeldin Özgül iyiyim şükür :) hayırdır hayalet falan, bla bla da hortalıyp da üyeleri rahatsız eden çok eski bir üye falan olmasın? :rofl::rofl:

İyiyim tişikürler:D
Yok hayalet benim o bana didi:D Korkmayın kendi halimdeyim:D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Peki gece gelmek yok şöz veriyorum:D vayya bak gelmicem:D
Valla tatlım kelin ilacı olsa o güzelim başına sürermiş ama bi ilaç var mail atıyorum sana:D
Bekliyorum:D.
Hoşgeldin Özgül iyiyim şükür :) hayırdır hayalet falan, bla bla da hortalıyp da üyeleri rahatsız eden çok eski bir üye falan olmasın? :rofl::rofl:
Hayaletlerin bu cinslerini pek bir seviyorum Affan.:)
İyiyim tişikürler:D
Yok hayalet benim o bana didi:D Korkmayın kendi halimdeyim:D

Korkmayın, zararı sadece kendinedir:D.

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Hemmmm demek öyle :D hayalet grafiker, ilginç :D pardon hiç biri :D

E o zaman sorun yok :rofl: hayaletlerin cinsi olduğunu da ilk defa duyuyorum yani :D

:emo1::emo1::emo1::emo1: Sence hiçbiri miyim???
Değilim tebikide:D:D:D kendime uygununu bulamadım ondan hiçbiriyim:D:D:D:D
:rofl::rofl::rofl::rofl:

ayyuce1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
...Ne güzeldir Dört gözle beklediğiniz bir haberin gelmesi... Ağrının dinmesi... Yıllar sonra bir gün bir yerde, çocukluğunuzda annenizin sizin için yaptığı kurabiyelere rastlamak... Yağmurdan sonra, açan güneş... Buz gibi sokaktan sıcacık eve girmek... Yorgunluktan bitmişken yatağa uzanmak... Tuttuğunuz takımın ezeli rakibini yenmesi... Kızgın kumlarda uzun uzun yattıktan sonra bedeni denizin serinliğine bırakmak... Sabahları kızarmış ekmek kokusuyla uyanmak... Bir doktor muayenehanesinin kapısından şüpheleri dağıtmış olarak sevinçle çıkmak... Yaz sıcağında,bir öğle uykusunun mahmurluğunu buz gibi bindilim karpuzla atmak... Bir bahçenin önünden geçerken duyduğunuz hanımeli kokusu... Sabah uyanıp o gün tatil olduğunu hatırlamak... "Artık bitti"derken sizi arayıvermesi... Yaslı ana babanızın hala çaldığınız kapının arkasında ya da hattın öbür ucunda olması. Fırından yeni çıkmış ekmeğin köşesi... Bir köşede birbirine sarılmış uyuyan kedi yavruları... Evinizden, pişmekte olan etli biber dolması kokusunun yayılması... Soğuktan titrerken elinize tutuşturulan bir bardak çay... Meteliksiz bir gününüzde çoktandır giymediğiniz ceketinizin cebinden para çıkması... Uzun, sıcak bir çinaralti. Sabahtan beri ayağınızı vuran ayakkabıları çıkardığınız an... Sudan bir sebeple küstüğünüz arkadaşınızla barışmanız... Yıkanmış,ütülenmiş, mis gibi kokan yatak takımlarının koynunda uyumak... Bir sandalın kenarına oturarak bacakları denize sallandırmak... En sevdiğiniz yemeğin ilk lokmasını ağzınıza aldığınız an...

En önemlisi,nefes almak, konuşmak, duymak, yürümek, görmek,anlamak...

"Ne Güzeldir"...

VE NE GÜZELDİR ARKADASLARINIZDAN, SEVDİKLERİNİZDEN,SEVGİLİNİZDEN, ALACAGINIZ SICACIK BİR MERHABA
HERKESE MERHABA KUCAK DOLUSU SEVGİLER
İYİ BİR HAFTA GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE...

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
:emo1::emo1::emo1::emo1: Sence hiçbiri miyim???
Değilim tebikide:D:D:D kendime uygununu bulamadım ondan hiçbiriyim:D:D:D:D
:rofl::rofl::rofl::rofl:

:rofl::rofl: elbette değilsiniz de ne bileyim orda öyle yazıyor diye ben şeettim :D:D
Yoksa hiç biri olur musunuz hiç :angel: :rofl::rofl:

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
...Ne güzeldir Dört gözle beklediğiniz bir haberin gelmesi... Ağrının dinmesi... Yıllar sonra bir gün bir yerde, çocukluğunuzda annenizin sizin için yaptığı kurabiyelere rastlamak... Yağmurdan sonra, açan güneş... Buz gibi sokaktan sıcacık eve girmek... Yorgunluktan bitmişken yatağa uzanmak... Tuttuğunuz takımın ezeli rakibini yenmesi... Kızgın kumlarda uzun uzun yattıktan sonra bedeni denizin serinliğine bırakmak... Sabahları kızarmış ekmek kokusuyla uyanmak... Bir doktor muayenehanesinin kapısından şüpheleri dağıtmış olarak sevinçle çıkmak... Yaz sıcağında,bir öğle uykusunun mahmurluğunu buz gibi bindilim karpuzla atmak... Bir bahçenin önünden geçerken duyduğunuz hanımeli kokusu... Sabah uyanıp o gün tatil olduğunu hatırlamak... "Artık bitti"derken sizi arayıvermesi... Yaslı ana babanızın hala çaldığınız kapının arkasında ya da hattın öbür ucunda olması. Fırından yeni çıkmış ekmeğin köşesi... Bir köşede birbirine sarılmış uyuyan kedi yavruları... Evinizden, pişmekte olan etli biber dolması kokusunun yayılması... Soğuktan titrerken elinize tutuşturulan bir bardak çay... Meteliksiz bir gününüzde çoktandır giymediğiniz ceketinizin cebinden para çıkması... Uzun, sıcak bir çinaralti. Sabahtan beri ayağınızı vuran ayakkabıları çıkardığınız an... Sudan bir sebeple küstüğünüz arkadaşınızla barışmanız... Yıkanmış,ütülenmiş, mis gibi kokan yatak takımlarının koynunda uyumak... Bir sandalın kenarına oturarak bacakları denize sallandırmak... En sevdiğiniz yemeğin ilk lokmasını ağzınıza aldığınız an...

En önemlisi,nefes almak, konuşmak, duymak, yürümek, görmek,anlamak...

"Ne Güzeldir"...

VE NE GÜZELDİR ARKADASLARINIZDAN, SEVDİKLERİNİZDEN,SEVGİLİNİZDEN, ALACAGINIZ SICACIK BİR MERHABA
HERKESE MERHABA KUCAK DOLUSU SEVGİLER
İYİ BİR HAFTA GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE...

Tüm temenniler sizin içinde olsun :) :angel::angel:

:rofl::rofl: elbette değilsiniz de ne bileyim orda öyle yazıyor diye ben şeettim :D:D
Yoksa hiç biri olur musunuz hiç :angel: :rofl::rofl:

Değilim tebiii bi daha duymıyım ağzına büber sürerim:rofl::rofl::rofl:

ayyuce1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ryhnylmz,
Rica ederim ne demek.Güzelliklerde dostluklarda paylaşıldıkça değer kazanır.