Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tabelacı açmak

asongur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar kısa zaman içinde led tabela ve folyo kesim üzerine tabela dukkanı açmayı düşünuyorum. profesyonel ve usta arkadaşların öneri ve görüşlerını beklerım saygılarımla..

asongur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hiç tabelacı arkadaş okumadımı yaaa:)

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım sermayen çok ve büyük bir giriş yapmak istiyorsan şansını dene derim
yok küçük bir yer olsun çorba kaynasın yeter diyorsan boşuna girme çalış bir yerde hayatına devam et derim tabi bunda bulundugun bölgenin potansyelide önemli bir faktördür.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
arkadaşlar kısa zaman içinde led tabela ve folyo kesim üzerine tabela dukkanı açmayı düşünuyorum. profesyonel ve usta arkadaşların öneri ve görüşlerını beklerım saygılarımla..

hiç tabelacılık yaptınmı ilk önce bunları düşün daha sonra yapmadı isen bir usta bulman gerekecek bu işler sermaye ile olan işler değil illa anlayan biri olması lazım yanında yoksa kendini batırırsın davulun sesi uzaktan hoş gelir ona göre davran

majestecan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tabelacılık ekip işidir. Tasarım + Üretim + Montaj + İşi bilmen lazım

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle tabela için bir usta olması lazım kaynak yapabilen ve led demişsiniz bunun için elektronik işlerden anlayan bir elemanınız olması gerekli ve tasarımcı tabiki tabelanın üzerine işleyecek kişi grafiker bulundurmanız gerekli bu işte sermayeniz olmalı yani ham madde alabileceğiniz bir bütce ve sizinde bu işten kesinlikle anlamanız gerekli sadece elemana bırakmakla olmaz... bunların altından kalkabilecekseniz hayırlı olsun derim antalya piyasa açısından iyi diye duydum orada tanıdıklarımdan bildiğim kadarıyla kosgebi bir araştırın derim ben şahsen yaralandım imalat sektörüne yardımcı oluyorlar umarım sizin için hayırlısı olur kolay gelsin şimdiden.

createk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadas 1 senedir dusunuyomu acaba. mesaj 1 seneyi gecmis :D
ama fikir acisindan iyi tabi yazalim yeni yeni dusunenler faydalanir :D

ard5168

🌱Yeni Üye🌱
Cevaplarla dalga geçmeyelim

yıl 2016 ve şu an bu mesajı okuyosak illaki birileri faydalanacaktır.

bizde bu işi yapmaya karar verdik yasal prosedürünü araştırıyorum. dükkan tutuldu malzemecilerle görüşüldü. bu hafta makinelerimizi alacağız inşallah.

bu işte gerçekten para var. bulunduğunuz yerin bu işe ne kadar ihtiyacı olduğuna bakmalı önce.şöyle de bi durum var tabela heryerde ihtiyaç, yeni sistem tabelalalar kutu harf tabela.artık iş bu. cnc işi yani. biraz işe aşina iseniz ve el beceriniz var ise işin içinde pişersiniz. tabi hiçbirşey bilmeden girmek çok riskli. eleman sıkıntısı çok önemli. biz ailecek giriyoruz 3 kişi kendimiz varız. bu işi yapan herkes iş olduğunu söylüyor. bu işi yapacaksanız ve altyapınız var ise 3-5 ay birinin yanında çalışmalısınız diye düşünüyorum. bu mesajı bundan sonra bu işi araştıranlara belki bi fikir verir diye yazdım ama aceleden cümleleri zor toparladım ama işe yabancı olan birisi bile kısa sürede işi kavrayabilir. dediğim gibi cnc kesimini biryerle anlaşıp yaptırabilirsiniz de.. sadece 5bin tl ye kesim makinesi alıp bu işi yapanları görebilirsiniz. hiç değilse kendi işini yapmışş olursun derim. unutup gitmessem işe başladıktan sonra da iş ile ilgili birşeyler paylaşmayı düşünüyorum. şimdilik :)

REELREK

🌱Yeni Üye🌱
sermayen yoksa ve işi tam bilmiyorsan girme kendini rezil edersin müşteriye. reklam işi farklı ve stresli bi iş. 25 yıllık tecrübemle söylüyorum çekrdekten yetişmen lazım kolay gelsin

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Türkiye'deki tabelaların önemli bir bölümünün aşırı derece çirkin ve hatalı olmasının nedeni nedir? Müşteriye laf mı anlatılamıyor?, yoksa sen gönder biz basarız mı deniyor? Tamam tasarım olan bütün alanlar ortalamanın altında ama tabela gibi göze batan bir medyada biraz daha dikkatli olmak gerekiyor...

HAKKANEN4

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
izmirdetabelareklam.com
İzmir tabela ve reklam sektöründe aslında çok iyi değil çünkü piyasa biraz kötü. İzmir tabela firmaları yoğun rekabet içerisinde eminim büyük şehirlerde böyledir.