Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
dağılın uleyn dağıtırım ortalığı bi tanker su istiyom paylaşamam yapmam :D virmem kimselere

iftardan önce 1 sürahi su içicem diyom bi bardakta tıkıyo çok kızıyom sonra kendime :D :p

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
dağılın uleyn dağıtırım ortalığı bi tanker su istiyom paylaşamam yapmam :D virmem kimselere

iftardan önce 1 sürahi su içicem diyom bi bardakta tıkıyo çok kızıyom sonra kendime :D :p

Tankerden içmesi zor oluyor tabii ki sen de haklısın, sürahiden içmek daha mantıklı ...
Kendine kızmakla bırakma elinin tersiyle çarp Osmanlı tokatını bak bir daha yapıyor mu :D ...
Bu arada biraz geç oldu ama Ramazan-ı Şeriflerin mübarek olsun ...

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tankerden içmesi zor oluyor tabii ki sen de haklısın, sürahiden içmek daha mantıklı ...
Kendine kızmakla bırakma elinin tersiyle çarp Osmanlı tokatını bak bir daha yapıyor mu ...
Bu arada biraz geç oldu ama Ramazan-ı Şeriflerin mübarek olsun ...
saolasın seninde mübarek olsun

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
ok kolay gelsin sana bende aynı moddayım kamera tepemde olsada çalışır gibi yapmak kolay olmasada yapıorum :D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Adalet mi değil mi bilemem ama bende de face yok hala yaşayabiliyorum :D ...
Senin msn adresini ekleyeli çok oldu ama açmadıktan sonra bir işe yaramıyor ki :D ...
Kamera sistemi bla bla'ya takılmaya başladıktan sonra mı faaliyete geçti :D:D:D:D:D:D ...

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
Taş ile vurardık oy oy:)

311538_426883284021028_218265490_n.jpg

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
bizde onları taşa sürterdik hatta ismi çatapattı dimi :)

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
Hı hı çatapattı:)
Şey oluyordu bir de, en ufak kırıntısı bile ses yapıyodu:)

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Günaydın ikinize de tankerde gözüm yok artık normal beslenmeye başladım herşeyin azı iyiymiş iftarımı söylemesi ayıp bi tabak çorbayla bitirdim ve akşamın ilerleyen saatlerinde acıkıp yemek daha güzelmiş midem düzene girdi oleyyyy :d

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydın ikinize de tankerde gözüm yok artık normal beslenmeye başladım herşeyin azı iyiymiş iftarımı söylemesi ayıp bi tabak çorbayla bitirdim ve akşamın ilerleyen saatlerinde acıkıp yemek daha güzelmiş midem düzene girdi oleyyyy :d

Duyanda su içmedin zannedecek çorbayı tankerden önce mi içtin sonra mı? ...
Neşeli gördüm seni hayırdır? ...

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Allaha şükür iyiyim ya mutluyum huzurluyum. çorba + 3 bardak su + çay + muz adamı tok tutuyo :) benden size tavsiye