Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Uzun bir aradan sonra tekrar burdayım. Herkese selam

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
günaydın evet ben de bu serinliğin tadını çıkarma için sabah 3:30 da kalkıp bahçe sulamaya gittim dönerkende dut ağacına çıkıp bir güzel dut yedim keyifli bir sabahtı anlayacağınız
niye 3:30 deiğinizi duyar gibiyim hemen açıklayayım
1. bahçe bir saat uzakıktaydı kalkıp gidinceye kadar hava aydınlandı
2. bahçede serin havada çalışlır
3. işimi hemen yapıp grafikerler.net e yetişmem lazımdı:smile::smile:

ağaca çıkıp dut yemek :)...birde dondurma yiyemiyorum diyorsun boşversene gerek var mı sence.

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
ağaca çıkıp dut yemek :)...birde dondurma yiyemiyorum diyorsun boşversene gerek var mı sence.

değil mi bende onun için fazla aramıyorum dondurmayı yaşadığım yer herkese nasip olamyacak denli güzel bakmaya içinde yaşamaya doyamıyorum anlatsam herhaldekimse böyle doğa harikadı bir yerde yaşadığıma inamaz görmenizi isterdim doğrusu

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
değil mi bende onun için fazla aramıyorum dondurmayı yaşadığım yer herkese nasip olamyacak denli güzel bakmaya içinde yaşamaya doyamıyorum anlatsam herhaldekimse böyle doğa harikadı bir yerde yaşadığıma inamaz görmenizi isterdim doğrusu

Anlatma deniz, yaşa emi. gıpta edilmesini istemem. O nedenle anlatma.
İçindeyken anlıyamaz insan bazı değerlerin, ama sen içinde ve farkındasın. Bu çok önemli. Dalından yenecek bir dut, marketten alınacak 100 dondurmadan da değerli.. ;)

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
kıskanma sende doğayla içiçe olamya çalış insan son derece rahatlıyor ne gerginlik ne stres lüx hayat bu olsa gerek herşey doğal ve sen ondan bir parça olduğunu hisediyorsun

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
kıskanma sende doğayla içiçe olamya çalış insan son derece rahatlıyor ne gerginlik ne stres lüx hayat bu olsa gerek herşey doğal ve sen ondan bir parça olduğunu hisediyorsun

Lüküs hayat dedikleri senin doğayla içiçe yaşayıp elinin altında internetin var olmasıdır. Gerçi bu meret de stres olmaya yeter de artar bile. Bu ad olmasa Dublelüküs hayat olacak seninki. :D Ölmez insan vallaha

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
herkes işinde gücünde ne kadar boş burası...