Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gaster

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar, sans serif ve yayvan türkçe karaterli bir font arıyorum. Benzer birşey aklıma gelmiyor geniş dikdörtgenlerin içine yazacağım için kısa ve enine geniş bir şey olması lazım. Bildiğiniz böyle bir font/font ailesi var mı ?

Teşekkürler.

epoxy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.nesaofset.com
Selam arkadaslar "quaint gothic sg regular" fontuna ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
Selamlar, sans serif ve yayvan türkçe karaterli bir font arıyorum. Benzer birşey aklıma gelmiyor geniş dikdörtgenlerin içine yazacağım için kısa ve enine geniş bir şey olması lazım. Bildiğiniz böyle bir font/font ailesi var mı ? Teşekkürler.

neo serisi handel, microramma,bank., bolt,neoropol hepsi olabilir

epoxy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.nesaofset.com
Supersin arkadasım tesekkur ederim emeğine sağlık. Desdemona Karakteri çok işime yaradı Tekrar tesekkurler.

hale_ozln

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Minion Medium Italic

Minion Medium Italic

Bu font elinde olan arkadaslar varsa paylaşabilir mi ?

ETUDIANT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Acil acil Calibri Mac Fontu, Türkçe

Merhaba arkadaşlar,

forumda aradım bir tane link var o da ölü, ayrıca elimdeki Calibri ailesi pcden mace ekledim birtanede Microsoft World 207 den aldım ancak freehandde ş ç ğ i sorunu veriyor...

Yardımcı olurmusunuz ?

ETUDIANT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederim bunların aynısı bende var ama yinede çok teşekkür ederim. Mac versiyonum 10,6.7 ondan mıdır, yoksa kullandığım font programındanmıdır, hepsini görüyorum ancak işte ingilizce gibi algılıyor freehand, çünkü yeni tabanlı programların fontları uymuyor, ancak bu fontu unicode fonta çevirebilirsek işe yarayacak... yinede çok sağolasın... iyi çalışmalar...

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
çok teşekkür ederim bunların aynısı bende var ama yinede çok teşekkür ederim. Mac versiyonum 10,6.7 ondan mıdır, yoksa kullandığım font programındanmıdır, hepsini görüyorum ancak işte ingilizce gibi algılıyor freehand, çünkü yeni tabanlı programların fontları uymuyor, ancak bu fontu unicode fonta çevirebilirsek işe yarayacak... yinede çok sağolasın... iyi çalışmalar...

sanırım MAC te bu sorunlar var font ayarlarını mac içinde yaptım ama yinede olmadı mac, pc uzantılı birçok dosyayı görmüyor ben pc kullandığım için pek anlamıyorum birde bunları dene belki çalışır iyi çalışmalar
https://depositfiles.com/files/m99hfeqf2

Son düzenleme:

by_kanarya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Font İstek

Arkadaşlar elinde bu font veya buna benzer fontu olan varmı yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

fontb.jpg