Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Hayırdır inşallah!.. Nöbetçi hemşire? :S

Bu arada, bir önceki sayfaya yazdığım görülmemiş sanırım.. :S

(Veya, bana yol görünmüş sanırım.. N'eysse!) :D

İyi geceler, hatta iyi sabahlar cümleten.. Kalanlara iyi sohbetler. :)

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayırdır inşallah!.. Nöbetçi hemşire? :S

Bu arada, bir önceki sayfaya yazdığım görülmemiş sanırım.. :S

(Veya, bana yol görünmüş sanırım.. N'eysse!) :D

İyi geceler, hatta iyi sabahlar cümleten.. Kalanlara iyi sohbetler. :)

Görmemişim sanırım:S Çene çalışıyor ya mübarek :D
Estafurllah Başımızın üstünüzde yeriniz var.:)
İyi geceler...
Bende alıştım artık. Oğluşunuz iyidir umarım.

Şükür iyi.Ama dondurma yedi bugün. :S Hasta olmazsa iyi.

Metne yorum yok..:D:D:D:D

Çayım bitinceye kadar buralardayım.. (Sakıncası yoksa.. Böyle böyle eskiyeceğim, idare edin.) :D

Hep başımızda efendim.. Benim kızım da öyle.. Hatta abartıyor, bazen okuldan geldiğinde "Ne-Be-Re" diyor.. "O ne?" diyorum.. "N'aber" demekmiş.. :D

Yeni gördüm:S

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Metne yorum yok..:D:D:D:D

Çayım bitinceye kadar buralardayım.. (Sakıncası yoksa.. Böyle böyle eskiyeceğim, idare edin.) :D

Hep başımızda efendim.. Benim kızım da öyle.. Hatta abartıyor, bazen okuldan geldiğinde "Ne-Be-Re" diyor.. "O ne?" diyorum.. "N'aber" demekmiş.. :D

Pardon görmemişim. Diyorum ya sayfa atlıyor ben yazıncaya kadar.
Çocuklar için çok zor farklı bir yaşantı, farklı bir kültür bireyselliğin ön planda olduğu bir gelecek bekliyor onları. Rabbim hepsinin yardımcısı olsun.

Görmemişim sanırım:S Çene çalışıyor ya mübarek :D
Estafurllah Başımızın üstünüzde yeriniz var.:)
İyi geceler...

Şükür iyi.Ama dondurma yedi bugün. :S Hasta olmazsa iyi.

Olmaz inşAllah. Ilık su içirseydiniz.

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu siteye üye olduğumdan beri uykusuzluklarım daha dolu geçiyor. Eski sayfalara bakıyorum. Vakit geçiyor.:smile:

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu siteye üye olduğumdan beri uykusuzluklarım daha dolu geçiyor. Eski sayfalara bakıyorum. Vakit geçiyor.:smile:

Bende çoğu zaman öyle yapıyorum. :) Çok zevkli oluyor.
Ama çıkmalıyım şimdi İyi geceler dilesem olur mu? Yorgunum sanırım:D Bilmiyorum:D

ayyuce1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Günaydın Diyebilmenin Öğretisi............

Büyük bir telaşın başladığı sabahtır senin yeni günün.
Bu yeni gün, gözlerini açtığında gördüğün 3-5 kişiyle merhaba diyebildiğin zaman dilimleridir, zihin düşüncelerle yorulmadığı en saf duygularla adımlarını atmaya başlarsın dünyaya yeni gelmiş emeklemeye çalışan bir bebek misali.
Sıcak bir çayla sabaha başladığında bedeninin ihtiyacını gidermiş olursun peki ya ruhunu? Gördüğün her dostuna GÜNAYDIN diyebiliyor musun?

Ben bunun formülünü çıkardım;
4. katta duran Ayşe teyzenin, iş, kariyer derken evde kaldığını düşündüğü kızı bir sabah apar topar evden çıkar, o sırda Osman dedenin umursamaz ve dünyayı ciddiye almayan torunu da sabahın ilk ışıklarında kapı dışına çıkar işte o anda birbirlerine denk gelir bu iki insan, peki o an ne yapmalıdırlar?
Tatlı bir gülümsemeyle GÜNAYDIN diyebilme öğretisini kullanabilirler mi?
Kullanmalılar, bu basit kelime 8 harten oluşsada anlamını kaldıramaz ezilir en yoğun duygularıyla...
Şimdi formülümüzü kuralım;

G+Ü+N+A+Y+D+I+N= 8 harf

peki bi insan güne ilk başladığında uykudan kalan paslı vücüdünü hala düzgün bir şekilde çalışır duruma getiremeği için=
Her harf bir kalp atışına denk geliyorsa=
bir günaydın kelimesi, 8 kalp atışına eşitse=
kalp atışı heyecana eşitse=
heyecan insanın hayatını uzatıyorsa=
uzun hayat mutluluğa eşitse=
herkese GÜNAYDIN..

Son düzenleme:

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Günaydınlar herkese bol kazançlı güzel günler... Ankara'nın serin sabahından merhabalar.:smile:

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me

Bu yeni gün, gözlerini açtığında gördüğün 3-5 kişiyle merhaba diyebildiğin zaman dilimleridir, zihin düşüncelerle yorulmadığı en saf duygularla adımlarını atmaya başlarsın dünyaya yeni gelmiş emeklemeye çalışan bir bebek misali.
Sıcak bir çayla sabaha başladığında bedeninin ihtiyacını gidermiş olursun peki ya ruhunu? Gördüğün her dostuna GÜNAYDIN diyebiliyor musun?

4. katta duran Ayşe teyzenin, iş, kariyer derken evde kaldığını düşündüğü kızı bir sabah apar topar evden çıkar, o sırda Osman dedenin umursamaz ve dünyayı ciddiye almayan torunu da sabahın ilk ışıklarında kapı dışına çıkar işte o anda birbirlerine denk gelir bu iki insan, peki o an ne yapmalıdırlar?
Kullanmalılar, bu basit kelime 8 harten oluşsada anlamını kaldıramaz ezilir en yoğun duygularıyla...

G+Ü+N+A+Y+D+I+N= 8 harf

peki bi insan güne ilk başladığında uykudan kalan paslı vücüdünü hala düzgün bir şekilde çalışır duruma getiremeği için=
herkeze GÜNAYDIN..

Günaydınlar herkese bol kazançlı güzel günler... Ankara'nın serin sabahından merhabalar.:smile:

Günaydın :)
450108_74586591.jpg

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

G+Ü+N+A+Y+D+I+N= 8 harf

herkese GÜNAYDIN..

Herkese günaydın.