Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben de özledim Pınars hanımları.

artdevil, bu konuda bilirkişi olarak size soruyorum, bilginiz var mı acaba? :rofl:

Ne güzel psikoloji tezimi verecektim yarım bıraktım sayelerinde.:)

ahahaha:rofl:

valla bende bilmiyorum ama neden bilirkişi ben oluyorum onu anlayamadım :D

bu arada nur hanım bizim mantılara ne oldu_?

Böyle giderse mantısız bir ömür sizi bekliyor sayın art :D

Buralardayız abi ya öss maratonundan anca cıktık zaten şimdi de iş güç anca girebildim haftalardır siteye :)

hoşgeldin tunç

Allah yardımcın olsun kardeşim :)

sana da şener

hmm tamam hemşerim senin isteğin için olar sorun yok :)
ama bag bag bağaa bag sende sakın nur'a ayak uydurma hee :D:D

bana uydursa ne olur!

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
se..
se...
se a..
ses deneme..

yahu arkadaşlar burda paso yemekler falan yeniyordu..
Sevgi Hanım yok diye iyice aç kaldık.
Reyhanım arada "ce eee" derdi, o da tatile gitti, ben nanay oldu..
Şimdi ben Sevgisizz... Reyhansız... Kötü kalpli, gaddar bir bla blacı olmaya doğru yol alıyorum :( (art'ın emeği büyük tabi)

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Sen beni unut zaten. Ben alınmam...
Bir gün yaşlanır da bu günleri anarsan, bir Öz'üm vardı hep unuturdum dersin.:swear:
(Sıra bende.:) )

Reyhan'ın bir ifadesi vardı ondan da koymak istiyorum. Ben yazayım sen anla.:hıh: :)

Zeki Müren dinleye dinleye kalbim fena yumuşadı.:rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
se..
se...
se a..
ses deneme..

yahu arkadaşlar burda paso yemekler falan yeniyordu..
Sevgi Hanım yok diye iyice aç kaldık.
Reyhanım arada "ce eee" derdi, o da tatile gitti, ben nanay oldu..
Şimdi ben Sevgisizz... Reyhansız... Kötü kalpli, gaddar bir bla blacı olmaya doğru yol alıyorum :( (art'ın emeği büyük tabi)

Duyduğuma göre Sevgi hanım yemek kitabı yazıyormuş Nur bir de çok ünlü bir restorandan baş aşçı teklifi almış. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Aç kaldık ser sefil olacağız buralarda. :D

Reyhan da Fransa'da yeni bir şato almış işlemler için oraya gitmiş. :D

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Sen beni unut zaten. Ben alınmam...
Bir gün yaşlanır da bu günleri anarsan, bir Öz'üm vardı hep unuturdum dersin.:swear:
(Sıra bende.:) )

Reyhan'ın bir ifadesi vardı ondan da koymak istiyorum. Ben yazayım sen anla.:hıh: :)

Zeki Müren dinleye dinleye kalbim fena yumuşadı.:rofl:

yahu siz burdasınız ya zaten.. sizde gidin yeminlen ağlamaktan gözlerimi kızartırım o derece :worried:

Duyduğuma göre Sevgi hanım yemek kitabı yazıyormuş Nur bir de çok ünlü bir restorandan baş aşçı teklifi almış. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Aç kaldık ser sefil olacağız buralarda. :D

Reyhan da Fransa'da yeni bir şato almış işlemler için oraya gitmiş. :D

Amma asparagas haberler varmış sende de :D
Veya hayal dünyan geniş, öyle diyelim :) (çeviriyim kazı bari)
kala kala sizler kaldınız sizi de kaybetmeyi göze alamam!
bundan böyle yemeklerden sonra gelip ağzınızı ıslak mendille ben silicem, bir annenin çocuğunun ağzını temizlerkenki hoyratlığı ama bir o kadar da sevgi doluluğu ilen :D

kendimi yüssüklerin efendisindeki tısslayan golluma benzettimmssss :D:D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yahu siz burdasınız ya zaten.. sizde gidin yeminlen ağlamaktan gözlerimi kızartırım o derece :worried:

bundan böyle yemeklerden sonra gelip ağzınızı ıslak mendille ben silicem, bir annenin çocuğunun ağzını temizlerkenki hoyratlığı ama bir o kadar da sevgi doluluğu ilen :D

E malum çalıştığımız sektörden birşeyler bulaşmasa olmaz di mi ama? :rofl::rofl::rofl::rofl:

Yemek yiyecek paramız yok anacığım önce karnımızı doyur da sonra silersin. :D:D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑

Benim ağzımı sileceğin ıslak mendil "dalin"in olsun.:D Çok güzel kokuyor biliyon mu? :D

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
E malum çalıştığımız sektörden birşeyler bulaşmasa olmaz di mi ama? :rofl::rofl::rofl::rofl:

Yemek yiyecek paramız yok anacığım önce karnımızı doyur da sonra silersin. :D:D

senin aç karnını BEN Mİ DOYURUCAM HA!
ben okula giderken bile kolama tüpürürdüm başka kimse otlanmasın diye!

şaka şaka:angel:

Benim ağzımı sileceğin ıslak mendil "dalin"in olsun.:D Çok güzel kokuyor biliyon mu? :D

Sana plastik ördek alıp leğene koyup sonra onu yüzdürürken, saçlarını dalin mendiliylen ovalayayım olma mı? :kiss1:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Sana plastik ördek alıp leğene koyup sonra onu yüzdürürken, saçlarını dalin mendiliylen ovalayayım olma mı? :kiss1:

Bir şartla.:rofl:

O plastik ördeklerin karınlarına ikimiz birden bastırıp aynı anda ses çıkartacağız tamam mı? :rofl: Yoksa olmaz.:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
senin aç karnını BEN Mİ DOYURUCAM HA!
ben okula giderken bile kolama tüpürürdüm başka kimse otlanmasın diye!

şaka şaka:angel:

Belediye bile 1 ay dayanamadı biliyor musun. :D
Benim yüzümden aş evini kapatmak zorunda kaldı. :D:D:D

İyi ki seninle aynı okulda okumamışız bana tüpürük müpürük fark etmez beleş olsun da nasıl olursa olsun. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

O plastik ördeklerin karınlarına ikimiz birden bastırıp aynı anda ses çıkartacağız tamam mı? :rofl: Yoksa olmaz.:D

Evde oğlumun birsürü ördeği var yarın getireyim de oynayın. :D:D
Bu kıyağımı da unutmayın haaaa. :)

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑

tamam yavrum :D ben sana plastik ördeklerlen kaplı paspas yapayım. korsun kapının girişine. içeri giren oldukça basıp o ciyaklamaynan çocukluğunu anımsar, cenin kıvamında yanına ulaşır :angel:

Belediye bile 1 ay dayanamadı biliyor musun. :D
Benim yüzümden aş evini kapatmak zorunda kaldı. :D:D:D

İyi ki seninle aynı okulda okumamışız bana tüpürük müpürük fark etmez beleş olsun da nasıl olursa olsun. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

ben sizin gibilerden neler çektim neler off OFF!
ilkokuldayken çikolata aldım mı yalardım her bi yerini arkadaşların gözünün içine bakarak. "o yalanarak yenmez" derlerdi.. ama olsundu. sonuçta hepsi bana kalırdı nihahahHAAHAHA!

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
tamam yavrum :D ben sana plastik ördeklerlen kaplı paspas yapayım. korsun kapının girişine. içeri giren oldukça basıp o ciyaklamaynan çocukluğunu anımsar, cenin kıvamında yanına ulaşır :angel:

ilkokuldayken çikolata aldım mı yalardım her bi yerini arkadaşların gözünün içine bakarak. "o yalanarak yenmez" derlerdi.. ama olsundu. sonuçta hepsi bana kalırdı nihahahHAAHAHA!

Ben de öyle çikolatayı yalayanlara derdim ki "bak ver o çikolata öyle yenmez böyle yenir" diye alırdım sonra güzel güzem yerdim. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Evde oğlumun birsürü ördeği var yarın getireyim de oynayın. :D:D
Bu kıyağımı da unutmayın haaaa. :)
Ah çok teşekkür ederim Mehmet Bey. Ne kadar ince ve naziksiniz. Bana oğlunuzun ördeklerini layık gördüğünüz için size minnettarım.:D (Ne diyorum ben ya, nostaljinin dozunu biraz fazla kaçırdım bugünlük.:D )

Oyy ne güzel bir dilek bu.:)
:D:D:D Öyle bir arkadaşım vardı.:) Ama hep sıraya tek başına otururdu nedense.:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ah çok teşekkür ederim Mehmet Bey. Ne kadar ince ve naziksiniz. Bana oğlunuzun ördeklerini layık gördüğünüz için size minnettarım.:D (Ne diyorum ben ya, nostaljinin dozunu biraz fazla kaçırdım bugünlük.:D )

Oyy ne güzel bir dilek bu.:)
:D:D:D Öyle bir arkadaşım vardı.:) Ama hep sıraya tek başına otururdu nedense.:D

Ahaha bugünlerde tv'ye fazla takılma bence. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: