Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ahh Ahh bu bla bla çarpıyo beni:D:D aç bilgisayarını mı? hahahaha açık zaten açık olmasa nasıl yazacağım sana dayı ilahi :D Ben eski ben değilim dayı çok değiştim acılar beni olgunlaştırdı:D:D Yakında estetikle yüzümü değiştirip Polatla çalışmaya başlıycam:D bu forumun bana ihitiyacı var:D Derin forum Mevzuları :D:D

katil Bahçıvan dayı:D

La laf salatası yapma yutup felan açacaksın işte lafı karıştırma şimdi :D hahahaa bu kadar acı yeme dedim sana bünye kaldırmaz bi de üstüne acı yerken küçük emrah izliyorsun oldu mu şimdi :D gözlerden tanınırsın demedi deme :D bu kadar şartlandırma kendini :D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
La laf salatası yapma yutup felan açacaksın işte lafı karıştırma şimdi :D hahahaa bu kadar acı yeme dedim sana bünye kaldırmaz bi de üstüne acı yerken küçük emrah izliyorsun oldu mu şimdi :D gözlerden tanınırsın demedi deme :D bu kadar şartlandırma kendini :D

bir ileri bir geri
her adım bu kapının ardı demek
sonunda boğulmak olsa da
benim o sularda yüzmem gerek
anahtar deliğinden görünen
bu küçücük manzara
sana yetiyorsa yetsin
benim o sularda yüzmem gerek,

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bir ileri bir geri
her adım bu kapının ardı demek
sonunda boğulmak olsa da
benim o sularda yüzmem gerek
anahtar deliğinden görünen
bu küçücük manzara
sana yetiyorsa yetsin
benim o sularda yüzmem gerek,

Vay be bla bla olalı böyle duygusal olmadı, olamadı. :wink:

Ama aforimaya yazacaktın sanırım yeri mi karıştı? :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
heyyyttt neler oluyor bakalım orada bensiz bensiz gırgır mı yapıyorsunuz siz bakiyim neyse ben geldim artık rahat rahat yapabilirsiniz :D:D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Vay be bla bla olalı böyle duygusal olmadı, olamadı. :wink:

Ama aforimaya yazacaktın sanırım yeri mi karıştı? :D

Sen beni daha tanımıyorsun dayı:D Agresifim kompleksliyim ama perdelerimi de kaldırınca kedi gibi biriyimdir (recep ivedik)

Yok dayı ben artık sana itafen yazıyorum aforizmalarımı:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
heyyyttt neler oluyor bakalım orada bensiz bensiz gırgır mı yapıyorsunuz siz bakiyim neyse ben geldim artık rahat rahat yapabilirsiniz :D:D

Vay dostum hoşgeldin bea nerelerdesin sen? :D

Sen beni daha tanımıyorsun dayı:D Agresifim kompleksliyim ama perdelerimi de kaldırınca kedi gibi biriyimdir (recep ivedik)

Yok dayı ben artık sana itafen yazıyorum aforizmalarımı:D

Yılar sonra daha yeni görüştük yeğen tanırız elbet zamanla iyi huylu musun kötü huylu musun bakalım :D pambık gibiyim diyorsun yani :D

Sağolasın yeğen bende üstüme alınırım bundan sonra. :D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Yılar sonra daha yeni görüştük yeğen tanırız elbet zamanla iyi huylu musun kötü huylu musun bakalım :D pambık gibiyim diyorsun yani :D

Sağolasın yeğen bende üstüme alınırım bundan sonra. :D

tabii ya tanışırız bakalım sende uysal mısın huysuz ihtiyarın teki misin?:D Pambık şeker gibiyim:D

Eyvallah dayım:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
tabii ya tanışırız bakalım sende uysal mısın huysuz ihtiyarın teki misin?:D Pambık şeker gibiyim:D

Eyvallah dayım:D

Hırçın olunca yaralı yaban domuzu kadar tehlikeli, uysal olunca kuzu kadar sakin, keyifli olunca ip topuyla oynayan kedi gibi sevimli olabiliyorum. :D:D:D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Aşk olsun daha başlamamıştık ısınma turları atıyorduk:D:D
hem kambersiz düğün Art'sız gırgır olur mu? :angel:

tamam tamam hadi affettim :D hadi başlayalım o zaman bea bla bla şenlensin biraz

bu arada value gören varmı heyoo :emo1::emo1:

hoşgördük dostum nassın bea
valla nası olalım koşturmaya devam ediyoruz bide sıcak başladı sorma gitsin :D:D
seni sormalı neler yaparsın bea

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
tamam tamam hadi affettim :D hadi başlayalım o zaman bea bla bla şenlensin biraz

bu arada value gören varmı heyoo :emo1::emo1:

hoşgördük dostum nassın bea
valla nası olalım koşturmaya devam ediyoruz bide sıcak başladı sorma gitsin :D:D
seni sormalı neler yaparsın bea

İyi be dostum nolsun bildiğin gibi oturma eylemine devam. :D
Allah senin yardımcın olsunn dostum. :angel:

Üzüntülü olunca napıyorsun dayı:D:D

önce

TVTFz.jpg

sonra

vm62O.jpg

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çelik yelek mi :D robocop takımı al bence. :D:D

Yok ölmezsin ama sürünürsün :D al bi ağrı kesici.

olabilir aslında:D:D Çeliknaz'ın kuması Çelik Burcu olurum:D

Yok yok ben ölcem siz benden saklıyorsunuz:D zaten bir gözüm toprağa bakıyor:D
ben hasta ve yaşlı bir kadınım:(

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
olabilir aslında:D:D Çeliknaz'ın kuması Çelik Burcu olurum:D

Yok yok ben ölcem siz benden saklıyorsunuz:D zaten bir gözüm toprağa bakıyor:D
ben hasta ve yaşlı bir kadınım:(

Hahha vallaha çeliknaz duymasın eritir seni harlı ateşte. :D:D

Nazardır o nazar :D sürekli para bulurum diye yere bakmaktan alışkanlık olmuştur :D hahha dur ya daha telli duvaklı gelin etcez seni :D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hahha vallaha çeliknaz duymasın eritir seni harlı ateşte. :D:D

Nazardır o nazar :D sürekli para bulurum diye yere bakmaktan alışkanlık olmuştur :D hahha dur ya daha telli duvaklı gelin etcez seni :D

:D:D çelik'i ona kaptırmam:D:D bu zaman da nerde bulacağım çelik gibi koca beyaz eşyası bilem var onun:D
O zaman at nalı falan şeettirelim bir yerlerime :D yok ya ben adama bakarım cüzdanı var mı diye bir de cüzdana bakarım içinde para var mı diye :D( (tırnakçı aforizması) tabutuma takarsınız artık telli duvağı :S

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:D:D çelik'i ona kaptırmam:D:D bu zaman da nerde bulacağım çelik gibi koca beyaz eşyası bilem var onun:D
O zaman at nalı falan şeettirelim bir yerlerime :D yok ya ben adama bakarım cüzdanı var mı diye bir de cüzdana bakarım içinde para var mı diye :D( (tırnakçı aforizması) tabutuma takarsınız artık telli duvağı :S

Hahhaha geç kaldın sen ya çelik gitti çoktan :D at nalı mı koç boynuzu da iyi gelir :D seni çakal seniiiii içi fuzuli kağıt dolu olanlara dikkat et :D hahaa gelin olmuş gidiyorsun şarkısını da çalalım mı? :D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hahhaha geç kaldın sen ya çelik gitti çoktan :D at nalı mı koç boynuzu da iyi gelir :D seni çakal seniiiii içi fuzuli kağıt dolu olanlara dikkat et :D hahaa gelin olmuş gidiyorsun şarkısını da çalalım mı? :D

sağlık olsun:D:D koç boynuzu mu? ilk defa duyuyorum neyse ben bir yerlerimi kaşıyayım en iyisi:D fonda bir müzik olurdu:D:D birazdan nasihat vermeye de başlarsın :D:D evliliğin püf noktaları:D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sağlık olsun:D:D koç boynuzu mu? ilk defa duyuyorum neyse ben bir yerlerimi kaşıyayım en iyisi:D fonda bir müzik olurdu:D:D birazdan nasihat vermeye de başlarsın :D:D evliliğin püf noktaları:D:D

Üzülme tenekeden olsun ama senin olsun :D daha dur neler öğreneceksin :D yok la kendime faydam yok sana nasıl nasihat vereyim :D evliliğin püf noktası daima kısık ateşte pişecek harlı ateş olmayacak :D