Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

farklı bir afiş

pixellart

🌱Yeni Üye🌱
afiay6.jpg

Hades

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.artniyetli.net
Ben grafiker degilim haşa huzurdan ama afiş çok kötü:S msn avatralarını andırdı bana hani resmin üzerine istediginizi yazın gibi:anlamsiz: Vahşi batı, polis rozeti , kurşun delikleri Grafikerlerin asayişlik bi durumu mu var? :p Ortadan kaldırılmak üzere Grafik ve Grafikerler arıyoruz :p

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Herşeyden öte "Grafikir Grafiker" ne oluyor ben onu anlayamadım. "Grafikir'li" olsa daha bi anlamlı olmazmıydı ?

KTUKEK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben grafiker degilim haşa huzurdan ama afiş çok kötü:S msn avatralarını andırdı bana hani resmin üzerine istediginizi yazın gibi:anlamsiz: Vahşi batı, polis rozeti , kurşun delikleri Grafikerlerin asayişlik bi durumu mu var? :p Ortadan kaldırılmak üzere Grafik ve Grafikerler arıyoruz :p

katılıyorum. +1

alone_in_the_dark

🏅Acemi Tasarımcı🏅
walla tasarım süper bir çığır aşmış :p şaka bi yana arkaadaşın ilk işlerinden herhalde

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen kimsenin yaptıklarıyla dalga geçmeyelim. Herkes sizler kadar "profesyonel" olmaya bilir. Eleştiri yaparken kullandığımız kelimelerin nereye gittiğine dikkat etmeliyiz. Biraz daha dikkatli kelimeler kullanarak cümlelerimizi kuralım!

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
pixellart çalışman kötü değil yazıların rengi çok koyu kaçmış onları bi düzenleyebilirsin. sonra yine buraya at bir bakalım.Hiçbirimiz en iyisi değiliz olmaya uğraşıyoruz,inşallah sitemizde sana yardımcı olacaktır.Grafikerlik yolunda başaırlaının devamını dilerim.Bizi takip etmekten vazgeçme, bizde seni takip edeceğiz:)

alone_in_the_dark

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben kimsenin kalbini kırmak için ya da kendim çok iyi olduğum için öyle demedim şaka olduğunu kendimde söledim nese yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın....

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ben kimsenin kalbini kırmak için ya da kendim çok iyi olduğum için öyle demedim şaka olduğunu kendimde söledim nese yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın....

Yukarıda yazdığım hatırlatma senin için değildi. Belliki arkadaşımız yeni başlamış bu işe ben doğabilecek polemikleri önceden uyarayım dedim. Yoksa hedef gösterdiğim kimse yoktu. Konuya hassasiyet gösterip tekrar açıklama yapman art niyetli olmadığını gösteriyor zaten. Teşekkürler hassasiyetin için. =)

pixellart

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar söz konusu afiş bir CLP afiş çalışması. gece ışığın etkisi düşünülerek hazırlanmış bir çalışma. tabi ki kusurları olacak ve siz bu konuda fikirlerinizi söyleyeceksiniz. hepinize tşk.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar söz konusu afiş bir CLP afiş çalışması. gece ışığın etkisi düşünülerek hazırlanmış bir çalışma. tabi ki kusurları olacak ve siz bu konuda fikirlerinizi söyleyeceksiniz. hepinize tşk.

Yalnız ben ciddi ciddi "Grafikir Grafiker" e takmış durumdayım =)

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilan geçerlimi geçerliyse ben geleyim şaka bi yana ...ellerine sağlık espiri tarafından iyi güzel oolmus beyendım ...

samak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu arada pixelart benim ustam:) onun yanında corele ilk adımımı atmıştım. burdaki amaç onu anlıyabilecek kapasitenin olmasıdır. yani ona bakıp anladıysan gidip başvuruyorsun tabi bunu her tasarımcı anlamaz. zaten urfada anlıyan 3-4 kişi çıkmış tüm reklam panolarında bu afişin olmasına rağmen. emeğine sağlık usta

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
espiri olarak hoş,içerik olarak hoş ama tasarım olarak aynı şeyi söyleyemem.Alttaki fon yine hazır ve üzerinde en ufak bir oynama yapılmadan biraz tembelliğe kaçılarak hazırlanmış.Grafiker ilanıysa bu biraz efekt olaylarına girilmesi gerekir yazılarda.

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumların hepsini okudum kardeşim çalışman gayet başarılı

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
bence gayet espirili olmuş.grafikir olmasıda sonuçta biz grafikerler tasarım ve yeni fikirler üretiyoruz arkadaşın anlatmak istediğide bu bence.

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
konu ile amacı biraz çelişkide kalmış yani pek olmamış.işçilik olarakta göze pek hitap etmiyor.ama çalışınca neden daha güzeli olmasın ki...başarılar diliyorum...