Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Exel'de yapılan bir tablo corel'e aktardıktan sonra değişiklik yapamıyorum.

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar, Exelde yapılmış bir tabloyu Corel ortamına alınca üzerinde hiç bir değişiklik yapamıyorum. Mesela %30 luk bir gri tram verilmiş ve ben bunu %15'e indirmek istiyorum ama olmuyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim

aranızda benim gibi bilmeyen çok galiba :) hakan bey siz yarımcı olsanız

volkan bey, hakan bey bana yardımcı olurmusunuz, acil lütfen. birileri sesimi duysun lütfen

ŞENGÜL BOZKURT

🌟Usta Tasarımcı🌟
exceldeki tabloyu kopyaladıktan sonra corelde "paste special" de, çıkan pencerenden senin niçin uygun olanı seçip istediğin değişikliği yapabilirsin...

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar Wordden ve excelden corele kopyaladığınız şeyi Shift + V ile (Özel yapıltırla Seçeneklerden) istediğiniz şekiilde yapıştıra biirsiniz.Ben daha yeni belediye faaliyet raporu hazırladım bir sürü hesap tablosunu wordde hazırlamışlar o şekilde aldım..Saygılar..

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkürler arkadaşlar

ellikurus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben world yada exel de gelen işleri pdf e çevirip corele alıyorum bu şekilde sorunsuz çalışıyorum.

xavier1355

🌱Yeni Üye🌱
güzel ama excele aktardığım tabloda "i" harfi "0" olarak "ı" harfi de "1" olarak aktarılıyor bunu nasıl düzeltirim.Lütfen yardım.

guraykurtoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
poverpointe yapıştır oradan kopyala o zaman sorun kalkıyor

babilkulesi

🌱Yeni Üye🌱
Ben de excel ya da word dosyasını "copy past" ile corel'e alıyorum. Buradan export edip eps'ye çeviriyorum. sonra bu eps dosyayı tekrar corel ekranına aldığımda üzerinde her türlü oynamayı yapıyorum.