Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kendi söküğünü dikemeyen terzi :S

Tayf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2 yıldan beri tamamen içime sinmiş bir logo yapamadım kendi bloguma...

maskot olarak fare olsun istiyorum ya da mesela siyah zeminde iyi duracak bir adam figürü olabilir... fare'nin amacı çin burcuna göre fare yılında doğmuş olmam...

isim olarak günah yüklenen adam olacak

hani şöyle doğru dürüst bir çalışma yapabilecek arkadaşlar varsa ki eminim var... fiyat ve diğer bilgiler için mesaj atarlarsa sevinirim...

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bildiğim kadarıyla maskot tasarımı çok pahalı bir iştir. çünkü her grafikerin harcı değildir. birini bulsan bile pahalıya patlar diye düşünüyorum.:)

GRAFF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım ben yardımcı olabilirim sana blog içeriğini daha ayrıntılı anlatırsan yada dırek adresı verırsen hemfikir olmuş olur bizede

Tayf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
istediğim şey flash animasyon tarzı birşey değil dış hatlarıyla fare görünümü versin yeter tire bir çalışma istiyorum yani serüven.. :)

ya da dediğim gibi bir adam figürü olabilir... açıkçası adam figüründen yanayım ama fare de olabilir...

günah yüklenen adam

Moderatör tarafında düzenlendi:

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
istediğim şey flash animasyon tarzı birşey değil dış hatlarıyla fare görünümü versin yeter tire bir çalışma istiyorum yani serüven.. :)

ya da dediğim gibi bir adam figürü olabilir... açıkçası adam figüründen yanayım ama fare de olabilir...

günah yüklenen adam adresi bu ihtiyaç duyanlar için

valla ne yalan söyleyeyim kardeş biraz keyfim olsa öyle birşeyi çizerim sana ama 2-3 gündür tasarım yapamaz oldum sıkıntı basıyor beni. anlamadım gitti

Tayf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
anlıyorum kendi çizdiklerim 5 yaşında bir çocuğun elinden çıkmış gibi olmasa çok iyi olacak da dedim ya terzi hikayesine döndü hiçbirini içime sindiremedm son şans artık çıkarsa 100 e kadar birşey var kafamda