Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sigara afiş

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
sgrasmlrh0.jpg

basit bi çalışma, imaj alıntıdır.. sigara yasağından dolayı işyerime asmak için yaptım:)

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
resimden etkilendim valla düşündürüyo insanı bende içiyorum ne yazıkki brakmak gerek
afişe de yazılarda sorun var diye düşünüyorum yasaktır yazısı çok mu büyük olmuş

bu arada bak bende sıgarayı bıraktım agzıma ot koydum:lol:

Son düzenleme:

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazıda kullandığın renkler anlamlı ve güzel. fakat karakterin yapısı, kullanımı ve ebatı odaklanmayı ortadan kaldırıyor. afişte biraz daha az yer kaplarsa daha rahat okunur. karakteri orjinal orantılarında kullanırsan itici olmayacağını düşünüyorum. iyi çalışmalar

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkür ederim ilk olarak.. afiş 20/30 ebadında olacağı için imaj kötü gorunmez diye dusunuyorum yazılar da soylediginiz gibi deişebilir :)

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
..sayılı kanun vs..yazısı ile işyerine asmak için bu türden çalışması olan varsa paylaşabilirmi?

taurusclk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende kendi yapmıs oldugum birkac tane sigara ile ilgili afis var ama buraya nasıl ekleyecegimi bilmiyorum yol gösteren olursa bende yardımcı olurum

taurusclk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ama bendeki afişler burada sigara içmek yasaktır yada ... sayılı kanun geregi sigara içilmez gibi calısmalar değildir.

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazılar hariç afiş çok ii yazıda bi değişiklik yapsan süper olcak eline sağlık şimdiden

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
teşekkür ederim bende yazı karakterleri konusunda bi deişiklik düşünüyorm ama kararsız kaldım bu şekilde etiket baskı yaptım bikaç tane gayet hoş oldu yazı karakterinde deişiklik olursa daha da iyi olacak sanki:)

ndd_artölye

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yasaktır yazısı çok basık olmuş ve gereğinden fazla büyük, elindeki sigara olmalımıydı? düşünyorum. Olmazsa daha iyi olurmuş bence zaten kendini anlatıyor çalışma ellerine sağlık

akabey

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya aga link kırılmış heralde ben göremiyorum

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
şuan afiş nasıl olmuş yazı karakteri nasıl felan onlara pek dikkat etmedim ama dikkatimi çeken ve beni etkileyen afişteki fikirdi tebrikler bence 10 numara bir fikir

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
şuan afiş nasıl olmuş yazı karakteri nasıl felan onlara pek dikkat etmedim ama dikkatimi çeken ve beni etkileyen afişteki fikirdi tebrikler bence 10 numara bir fikir

teşekkür edrim zaten önemli olan bunu anlatabilmek teknik olarak düşünmedim yaparken:)

meltem iğret

🌱Yeni Üye🌱
çok müthiş olmuş ağzımız açık kaldı devamını bekleriz bize iii fikirler veriyosunuz...

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Afişdeki resmin ve yazıların ayrı ellerde yapıldığı çok belli. Yazıları biraz daha resme uydurmalısın. Kolay gelsin.

esmerce

🌱Yeni Üye🌱
mrb eline saglık ustad yazılar bıraz kuculse on numara bır calısma sagol warol by_esmer

onrbsrkrz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
içenler için güzel bir resim belki görüp iğrenirler ve bırakırlar yazık calıstıgınız parayla havaya üflüyorsunuz