Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kanser ile ilgili afiş...

kuduzdoctor

🌱Yeni Üye🌱
Valiliğin çeşitli gazetelerde ve sokaklarda yayınlanmak üzere istediği hazırlamaya çalıştığım afiş.

Yazı olması istenmiyordu. Bende hücre gibi bir şeyler yaparak olayı anlatmaya çalıştım ...
Eleştirilerinize açığım , hatta ihtiyacım var :)

aaaasp9.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
kusura bakma ama sen iyice içleri karartmışsın. eğer bir insana buna yakalanırsan hayatın böyle olur dersen seni takmaz. onun için olumlu olanı gösterip bunlara dikkat edersen böyle yaşarsın gibi bir mesaj vermelisin. bu kanlı canlı bişi olmuş milletin midesiyle ne diye oynarsın kardeş:)

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok başarılı olduğunu söyleyemem üzerinde biraz çalışmalı ve daha sade olmasını sağlamalısın. Kızılay'ın bazı posterleri var onları incelersen veya buna benzer sağlık afişlerini incelersen bilgi sahibi olursun
kolay gelsin

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
hiç mi hiç olmamış

grfkr42 lütfen yorum yaparken nedenlerini söyleyin ki, fikir isteyen arkadaşlara yardımınız dokunsun. bu şekilde bir mesaj tamamen motivasyon yıkar, moral bozar.

şimdi... kuduzdoctor afişe gelelim...
ben şahsen halktan biri olarak böyle bir afişle karşılaşsam,
kanserden babasını kaybetmiş biri olarak çok çok moralim bozulur.

afişteki amaç ne? önce o belirlenmeli.. belki vurucu bir sloganla desteklenmeli.
yazıya verdiğin efekt fazla olmuş, okunmuyor. ilk bakışta hamster diye okudum :S

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
kusura bakma ama sen iyice içleri karartmışsın. eğer bir insana buna yakalanırsan hayatın böyle olur dersen seni takmaz. onun için olumlu olanı gösterip bunlara dikkat edersen böyle yaşarsın gibi bir mesaj vermelisin. bu kanlı canlı bişi olmuş milletin midesiyle ne diye oynarsın kardeş:)

bence de budur. daha pozitif bi çalışma olmalı. daha çekici renkler seçilebilir hayat dolu olmalı ki insanları ürkütmesin onunla savaşmasını öğrensin.
kolaylıklar diliyorum çalışmalarınızda

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence de olmamıs,yani hani olmusa yakın bişey olsa soyle soyle yap denilebilir.ama inanın hiç kanserle ilgili bi tasarıma benzemiyor,daha cok bal satan firmaya benzemiş,resimler petek e benziyor,kanser yazısıda damlıyor,ben boyle bi çagrısım kurdum.bence tasarımı sil bastan değiştirmelisin.

muftu

🌱Yeni Üye🌱
Bence baştan yap biraz daha sade olursa iyi olur çok karmaşık ve kanser yazısı güzel değil

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
bende arkadaşlara katılıyorum çok karşık olmuş çok göz yoruyor...

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
gerçekten içim karardı:sweating:
tasarımda zayıf olmuş...

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Arkadaşlara katılmamak elde değil bunu gören hasta ben öldüm bittim der biraz daha yerinde hem önemini belirten,hemde bu hastalıkla şavaşan için bu kadar yıkıcı bir çalışmayı gördüğünde neler hissedeceğini düşünerek tasarlanmalı kolay gelsin.

arvaly

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aslında fikir olarak iyi. kansere yol açan nesnelere yer vermişsin. ancak ifade zayıf. ayrıca kötü bir şeyi tanımlarken, insanın elindeki güzelliklere yer vererek, bu güzelliği kaybetmemek için insan neler yapmalı, buna vurgu yapsaydın afiş daha başarılı olurdu. emeğine sağlık...

expand

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslara katılıyorum bende...
Renkleri daha göz alıcı kullan koyu renk kullanma ımkanın oldu kadar ve kanser yazısı gerçekten olmamış :/
Ama yinede kendine güvenip buraya paylaşmışssın yaptın işi tebrik ediyorum seni (Yanlış anlamazsın umarım söyledimi) :)

grafik_tasarım

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Fikir güzel tasarım zayıf. İnsanların nelerden kaçınması gerektiği konusunda bilgilendirici.. Ama yararlı şeylerle faydalı şeyler karışık o küçük resimlerde?
Bence domates karnıbahar olmamalıydı orda. Sadece zararlı şeyler olmalıydı...
Bu fikir üzerinden git ama yazılar okunaklı olsun korku filmi afişi gibi olmuş ''kanser'' yazısı içim ürperdi :worried: