Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dizgi fiyatları

mehmet0919

🌱Yeni Üye🌱
Siyah beyaz bir dergi, renkli bir dergi veya bir Türkçe kitabı hazırlama bu işlerin piyasası nedir?
Ortalama piyasa rayici nedir?

ender23

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet ya banada iş geldi bitane ve adam bende bir fiyat belirlememi istiyor 32 sayfa a4 dergi tasrım ve uygulama toplam fiyatı vey sayfa başına fiyatı nedir acaba ya en azında fikir verici bir kaç rakam yazarsanız çok sevinirim...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Forum kurallarında ki ilgili madde:

32-) Forum genelinde yapılan tasarım ya da işler için genel fiyat yazılması yasaktır. Fiyat araştırması yapan kişilerle fiyat teklifi verecek kişi ya da kişiler özel mesaj yolu ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu kurala uymayan kullanıcılara uygulanacak yaptırım Grafikerler.net yönetiminde saklı tutulur.

bonder

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Daktilo'da dünya şampiyonalarına hazırlanmış hızlı yazan biri olarak ve piyasada 19 yıldır dizgi + tasarım işleri yapan biri olarak, dizgi işlerinizde hızlı ve en az hatalı çözüm sunuyorum. Bu konuda ihtiyacı olan arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler. Ayrıca az hatalı çözümler derken tashihi ni de ben üstleniyorum doğal olarak kontrol alıcıya ait olmak üzere.

Saygılar, kolay gelsin

ıssızadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sn: bonder nasıl irtibata geçicem sizinle ???