Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Resime Parlaklık Efekti Nasıl Verilir?

spandauer

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

logo.gif

yukarıdaki resimde olduğu gibi yazının köşelerine parlaklık, yıldız gibi efekt nasıl verebiliriz? ben lens flare ile yapmayı denedim fakat pek gerçekçi olmadı. yardımcı olursanız çok sevinecem.:angel:

Benzer konular

xcem

🌱Yeni Üye🌱
brusher var b ye bas sağ tıkla üçgen işaretine tıkla ve orada değişik seçenekler varaşağıda orda var bu yıldız brusheri...

DarkFall

🌱Yeni Üye🌱
brush a tıkla yukarıda tam layer in altında ok işareti var oradan asorted ı seç ok de ve 50. seçenekte böyle parlak efect vermen için yıldız şekli var onu seç.. kolay gelsin.

volkarzma

🏅Acemi Tasarımcı🏅
filter >>>> render >>>>lens flare tıkla aynı resimdeki gibi olur güzel kardeşim...!

Moderatör tarafında düzenlendi:

valentino

🏅Acemi Tasarımcı🏅
lens flare ile yukarıdaki parlaklığın hiç bi alakası yok..
beyaz ince bir çizgi çiz arkadaşım. sonra bu çizgiye motion blur efektini istediğin seviyeye göre ayarlayarak ver.Akabinde aynı çizgiyi kopyala ve artı şekline sokarak istediğini elde etmiş ol.. Brush tan da bir yolu varsa eğer onu bilmiyorum.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
brush tool aldığınız zaman
boş yerde maus üzerine sağ click yaparak brush menü çıkar karşınıza.

orada sağda küçük bir üçgen varr, onu tıklayarak seçenekler çıkıyor, resimdeki gibi assorted brushes seçiyorum, resimdeki kare alında içinde kullanıcağımız brush şekli seçiyorum.

adszdk9.jpg

83923923if7.jpg