Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk Dergi kapak Tasarımlarım (İyireklam10)

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Kimisi güzel kimisi kötü kimisinde hata çok kımısınde hata yok kımısınde kimisinde decup süüper kimisnde iğrenç ilk çalışmaların buysa eer sen kımsın :D:D:D:D:D:D:)helal olsn...

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bunlar kimsenin ilk çalışması değildir. Kusura bakmayın...

ama benim ilk çalışmalarım güzel arakdaşım neden anlatamıyorum bunu yada neden yalan söyleyeyimki

giridğim matbaada şimdiilik işin teknik yönünü öğreniyorum daha güzel tasarımlarda çıakrttım genelde takvim başlıgı agırlıklı ama onlar ilk çalışmalarımdı oyuzden inanmayacak bişey yok hatalr var şuan bende o göremediğim hataalrı dekupe kesim renk yada benmzer hataları o yaptıgım işlerde görüyorum ama herkes sanki büyük bir firmanın dergsiini yaptımda basılacak gözü ile baktı çalışmalara :) oysaki orda kesim baskı vs. hiç bişey hesaplanamdan yapıldı sadece görsellik var o işlerde yani baskıya gitmeyeceği ve o zaman ve halendaha tam oalrak baskı metodlarını kesim Cross vs.. bilmediğim için onları zaten dikkate alarak yapmadım ..

ne ise bu açıklama yeter sanırım ..
yinede yorum için tşk ler .. sizelere kendimi daha iyi anlatmış oluyorum sanırım ..

ama onlardan sornaki ve bazı baskıya giden işlerimi görmek istiyorsanız

adreisnndeki Photo shop çalışmalarım yazan albumden takip edebilirsiniz
:....

Kimisi güzel kimisi kötü kimisinde hata çok kımısınde hata yok kımısınde kimisinde decup süüper kimisnde iğrenç ilk çalışmaların buysa eer sen kımsın :D:D:D:D:D:D:)helal olsn...

ben vedat :) sen kimsin yinede tanıştıgımıza memnun oldum :)

deminki msjımdada belirtmeyi unuttum bu çalışmaları kursta hocam aldı diger öğrencilere sunmak neler yaptıgımızı göstermek amacı ile ..
şöyle bir şansım vardı hocamın matbaasıda odlugu için tasarımlarını begendiremediği yada yogun odlugu zamanlarda ben onun yerine tasarım yaptım ve hepsinide begendirdim ama teknik detayı bildiğinden tasarımlarımı baskıya gelecek şekilde kendisi hallediyordu ..

ne is fazla yazıp Flood yapmiim cahit hocamda bilir ne akdar yeni ve tezcanlı oldguumu buraya geldiğimde onunla çok karşı klarşıya gelirdik
:):)

birde arkadaşlar bunula
ilgili konu açtım ama belirtim googlda photoshop dergi kapagı yazında il sırada benim bu tasarımlarım çıkıyor :)

dergi kapağı yazınca ilk 6 ncı sırada benim tasarımlarım yer alıyor :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

galiphatip

🌱Yeni Üye🌱
selam

çok hoş çalışmaların olmuş hepside çok güzel bizlerde ağrı ibrahim çeçen üniversitesinde bir dergi hazırlıyoruzda kapak tasarımı için yardımcı olursan sevinirim

bu adresten ulaşırsan sevinirim kendine iyi bak

Moderatör tarafında düzenlendi:

KraL_CuDi

🌱Yeni Üye🌱
bende HORUS a katılıyorum çalışmaların güzel ancak ruj da beceremeişsin :)) ii çalışmalar

grafiezgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hepside birbirinden güzel ilk çalışmalar böyleyse diğerleri nasıl olur acaba :)

haydar7

🌱Yeni Üye🌱
meraba arkadaşlar
okul için dergi yapmayı planlıyorum, nerden başlamalıyım, program olarak photoshop frworks corel biraz biliyorum

synweap70

🌱Yeni Üye🌱
Çok güzel tasarımlar gerçekten.... Okuluma ait bir dergi hazırlıyorum. Kapağın süper olmasını isti,yorum. zaten amatörce hazırladım psd lerden yararlanarak. Benim okulum için sayfa kapak tasarımı hazırlayabilrmisn? yardımcı olursaan çok sevinirim mail adresim unutulmaz_70@hotmail.com

cerebellum

🌱Yeni Üye🌱
özgünlük göremedim malesef. ayrıca bazı çalışmalar bobiler düzeyinden ileri gidememiş. iyi çalışmalar dilerim

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
zayıfsın... biraz gözlemleme yapmalı ve kendini geliştirmelisin... Tabi ilk tasarımların olabilir ama kompozisyonunu geliştir derim. başarılar

pinhan7

🌱Yeni Üye🌱
hepsi, özelliklede ilk 4 ü oldukça iyi. yalnız 4. sünde yazıları daha belirgin yapsan, daha büyük ve bold( turuncu yazılar), daha iyi olmazmı