Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Osmanlı banyo set !

bernaaltunbas

🌱Yeni Üye🌱
arkdaşlar osmanlı figürlü bir set calısması yapmam lazım fikir verebilirmisiniz !

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tabiki..bilgileri yazın buraya, biz yapalım uğraşmayın hiç..

tuanj

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne ilgisi var burası bi paylaşım sitesi.kişinin sorması en doğal hakkıdır.bAnyo seti sanırım yalnış anlamadıysam çini desenleri kullanbilirsiniz internetten arştırarak

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
arkdaşlar osmanlı figürlü bir set calısması yapmam lazım fikir verebilirmisiniz !

Ne gibi bir fikir verelim?
Osmanlı Figürümü istiyorsunuz bizden?
Renk mi soruyorsunuz ? Desenin nasıl kullanılacağı mı?
Hangi Desenin kullanılacağını mı ?
Öncelikle bir taslak oluşturun. Buraya görsel olarak yükleyin yönlendirme konusunda yardımcı olalım. Ortada henüz bişey yokken nasıl yardımcı olalım.

contess

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ne gibi bir fikir verelim?
Osmanlı Figürümü istiyorsunuz bizden?
Renk mi soruyorsunuz ? Desenin nasıl kullanılacağı mı?
Hangi Desenin kullanılacağını mı ?
Öncelikle bir taslak oluşturun. Buraya görsel olarak yükleyin yönlendirme konusunda yardımcı olalım. Ortada henüz bişey yokken nasıl yardımcı olalım.

émmst,söylenecek fazla bir şey bırakmamışsınız bize :)

Hat-Min

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bilmiyorum arkadaşlar ama sanırım bu sitede gerçekten çok bilmiş insanlar var sanki.
Fikir sunmak yasakmı yani ?

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bilmiyorum arkadaşlar ama sanırım bu sitede gerçekten çok bilmiş insanlar var sanki.

Banada algılarında problem olan ve bulunduğu paylaşım alanını farklı algılayan insanlar var gibi geliyor sanırım bunlardan biride sizsiniz.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️

Çok bilmeyen bir forum sakini olarak yanlış anlamazsanız küçük bir noktaya dikkatinizi çekmek isterim.
Öncelikle forumu, yapılan paylaşımları, çalışamalar hakkındaki yorumları, tavsiyeleri dikkatle incelerseniz forumda bahsettiğiniz gibi durumun olmadığını göreceksiniz.Fikir sunmak elbette yasak değil ama insanlar fikir "satın" alsın diye bu gün "reklamcılık" diye bir sektör var.Bahsettiğiniz şey (fikir) ucuz bir şey olmasa gerek ki insanlar bu kelimenin içini doldurabildiği ölçüde iş bulup çalışabiliyor.
Forumun her köşesinde öylesine fikirler var ki.Yeter ki bulup çıkaracak sabır, azim gösterilsin.
İyi çalışmalar.

Hat-Min

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Banada algılarında problem olan ve bulunduğu paylaşım alanını farklı algılayan insanlar var gibi geliyor sanırım bunlardan biride sizsiniz.

Hergün internet'e bağlandığımda hayretler içerisinde yapılan çalışmaları zevkle izleyip, birşeyler yapmaya çalışan biri olarak, yazdığınızı kabul etmiyorum.Sanırım kullanıcılar bazı yorumlardan rahatsız olup böyle güzel paylaşım sitelerinden soğuyorlar.Algılarımda ve isteklerimde grafikerler net'i farklı algılayan biri olmayarak yazdığınız yoruma karşıyım.
ve bir daha girmemeye karar verdim. Bunun bir nedeni de sizsiniz.

iyi çalışmalar hepinize.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hergün internet'e bağlandığımda hayretler içerisinde yapılan çalışmaları zevkle izleyip, birşeyler yapmaya çalışan biri olarak, yazdığınızı kabul etmiyorum.Sanırım kullanıcılar bazı yorumlardan rahatsız olup böyle güzel paylaşım sitelerinden soğuyorlar.Algılarımda ve isteklerimde grafikerler net'i farklı algılayan biri olmayarak yazdığınız yoruma karşıyım.
ve bir daha girmemeye karar verdim. Bunun bir nedeni de sizsiniz.

iyi çalışmalar hepinize.

sanırım yaptığınız yorumu unutup benim yorumuma takıldınız. :) ve yorumunuzun getirisi yüzünden aldığınız tepkiden gidiyorsunuz Saygı duyarım kimseyi zorla tutmuyoruz.

Hat-Min

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ayrıca grafikerler.net'i her konuda kutluyorum.
Gerçekten takdir'i hak ediyor.:)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Ayrıca grafikerler.net'i her konuda kutluyorum.
Gerçekten takdir'i hak ediyor.:)

Sanırım artık lafınızı bölmem gerekiyor...

Elbetteki yardımlaşma amacı lie açılmış bir forumdayız. Peki yardımı isteyen acaba kim? Bir meslektaşım mı, yoksa farklı bir meslek grubuna mensup olupta bu gibi bir çalışmayı yapmak isteyip yapamayan birisimi?

Bunun dışında; tasarımın iskeletini ve temelini fikir oluşturur. Fikir için bedel biçilir, fiyat verilir ve ondan sonra tasarım başlar. Fikir olmadan hiç bir tasarım olamaz, oluşturulamaz.

Peki olaya şu yönden bakalım. Diyelim ki siz çok güzel resim çizme melekeniz var. Benim ise öyle bir yeteneğim yok. Hatta CİN ALİ bile çizemiyorum.

"Arkadaşlar bana bir çizim lazım" diye yardım istediğimde acaba sizin geçiminizi sağladığınız mesleğinize haksızlık etmiş olurmuyum?

Şimdi konuyu nereden nereye bağlayacağım.

Bırakın da artık fikir* (proje, tasarım, senaryo) üretebilen tasarımcı ile üretemeyen bilgisayar kullanıcısı ayrılsın.