Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Montajı Nasıl yapacağım

tombi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bi etiket firmasına iş başvurusunda bulundum ancak imalat da kendilerine ait olduğundan benden montaj istediler.bi etiket nasıl montajlanır.montaj nedir hiç bir fikrim yok.yapamıcağım kadar zor bir şey mi.yardımlarınzıı bekliyorum:sweating:

Benzer konular

tombi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu arada karton etiket montajından bahsediyorum

musdi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mshekim.com
montaj

bi etiket firmasına iş başvurusunda bulundum ancak imalat da kendilerine ait olduğundan benden montaj istediler.bi etiket nasıl montajlanır.montaj nedir hiç bir fikrim yok.yapamıcağım kadar zor bir şey mi.yardımlarınzıı bekliyorum:sweating:

Bir adet etiketin kağıt ebadını belli olmalıdır. Ayrıca kaç adet etiketin montaj olunacağı veya montajlı olarak kağıt ebadının bilinmesi gerekmektedir. Size Montaj için gerekli olan bir corel makrosu ekte gönderiyorum.
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Bu makroyu C:\Program Files\Corel\CorelDRAW Graphics Suite X4\Draw\GMS klasörünün içine kopyalayın. (CorelDRAW Graphic Suite X4 yerine sizin bilgisayarınızda hangi versiyonu varsa o yazar)
Tools / macros / run macro'yu çalıştırınız. Macros İn seçeneğinden Tiller.gms'yi işaretleyiniz ve run tuşuna basınız. Çıkan pencerede Kaç etiketi montaj yapacaksanız gerekli ayarları yaptıktan sonra ok tuşuna bastığınızda etiketleri montajlamış olursunuz.

İyi çalışmalar...

tombi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tesekkürler yardmlarnz ıcınn ama henüz net bi bilgi alabilmiş değilim