Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Demek nickin azrail hmmm :D gerçeği biliyorum hatta geçen yaz ne yaptığını biliyorum :D:D

O zaman haline şükret :D ya hiç düzenin olmasaydı ne yapardın :D

:D:D:D ben senin doğduğun zamanı biliyorum :D:DKEdi sevmeyen komşunuza nasıl yarım saat kedi arattığını da biliyorum:D:D bütün kirli çamaşırlarını biliyorum :D:D benle iyi geçinsen iyi olur :D:D

Hahahaha deli olurdum senin gibi :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:D:D:D ben senin doğduğun zamanı biliyorum :D:DKEdi sevmeyen komşunuza nasıl yarım saat kedi arattığını da biliyorum:D:D bütün kirli çamaşırlarını biliyorum :D:D benle iyi geçinsen iyi olur :D:D

Hahahaha deli olurdum senin gibi :D:D

Hadi ya bende diyorum beni nereden tanıyorsun demek ki doğumdan :D hahhaa bak bu şaşırttı beni :D hatta çamaşırlık neden boş dedim :D

Yok sen bu düzene ayak uyduramazdın :D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hadi ya bende diyorum beni nereden tanıyorsun demek ki doğumdan :D hahhaa bak bu şaşırttı beni :D hatta çamaşırlık neden boş dedim :D

Yok sen bu düzene ayak uyduramazdın :D

Kuşlarımı saldım peşine :D:D gölgen gibiler :D:D kirliyi sen çamaşırlığa mı asıyordun :D:D

Düzen bana ayak uyduramıyordu ondan ben ayak uydurayım derken böyle galip sonu nereye gitti belli olmayan bir cümle çıktı ortaya :D:D topla toplayabilirsen :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kuşlarımı saldım peşine :D:D gölgen gibiler :D:D kirliyi sen çamaşırlığa mı asıyordun :D:D

Düzen bana ayak uyduramıyordu ondan ben ayak uydurayım derken böyle galip sonu nereye gitti belli olmayan bir cümle çıktı ortaya :D:D topla toplayabilirsen :D

Hahahah bende diyorum peşimdeki kargalar ne :D kirliler çamaşırlıkta :D temizler askıda :D:D:D

Hahhahaa desene düzene yenik düştün :D:D:D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hahahah bende diyorum peşimdeki kargalar ne :D kirliler çamaşırlıkta :D temizler askıda :D:D:D

Hahhahaa desene düzene yenik düştün :D:D:D

hahaha Sen kargaların arkasında ki akbabayı görmemişsin :D:D aman kirli temiz ne fark eder mühim olan küçülmemesi :D:D hem ben ne çamaşırlıklar gördüm için de çamaşır yok; ben ne askılar gördüm üstüne asılı kirli çok :D:D

Çok mu belli oluyor :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hahaha Sen kargaların arkasında ki akbabayı görmemişsin :D:D aman kirli temiz ne fark eder mühim olan küçülmemesi :D:D hem ben ne çamaşırlıklar gördüm için de çamaşır yok; ben ne askılar gördüm üstüne asılı kirli çok :D:D

Çok mu belli oluyor :D

Direkt seni gördüm komut veriyordun :D hahhaaa vah vah vah mahallenin çamaşırları içinde boğulmuşsun sen :D:D

İyi koku alırım... :D:D:D

Hadi kal sağlıcakla iyi akşamlar. :wink:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu saatlerde site sanki terkedilmiş şehir gibi oluyor. Görende çalışmaktan çok yoruldular da dinleniyorlar zannedecek, bu saatte de uyunmaz ki ilginç valla ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Eveeet bu akşamki blamız da yine farklı çalışmalar yapıciz lütfen sessiz olalım :D

Minderlerin içlerine biraz raptiye konfor için olmazsa olmazımız :D
Sağlıklı bir yaşam için klimanın kumandasını akvaryuma atıyoruz :D
Bahçemizdeki çimenleri vıcık vıcık çamur olana dek suluyoruz ki yürümesi kolay olsun :D
Şu meyve sularına da iki votka kattık mı uykudan uzak bi moda tüm gün bizimdir :D

Başkada bişiy yok sanıyorum ha gitmeden sineklikleri de kaldıralımki oksijenimiz bol olsun :D

Cümleten iyi akşamlaaaaar olmadı günaydınlaaaaaar :D:D:D:D

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Eveeet bu akşamki blamız da yine farklı çalışmalar yapıciz lütfen sessiz olalım :D

Minderlerin içlerine biraz raptiye konfor için olmazsa olmazımız :D
Sağlıklı bir yaşam için klimanın kumandasını akvaryuma atıyoruz :D
Bahçemizdeki çimenleri vıcık vıcık çamur olana dek suluyoruz ki yürümesi kolay olsun :D
Şu meyve sularına da iki votka kattık mı uykudan uzak bi moda tüm gün bizimdir :D

Başkada bişiy yok sanıyorum ha gitmeden sineklikleri de kaldıralımki oksijenimiz bol olsun :D

Cümleten iyi akşamlaaaaar olmadı günaydınlaaaaaar :D:D:D:D

Ev içi daha hızlı ve sağlıklı ulaşım için yerlere misket atmayı unutmuşsun :D:D:D
Hadi o da benden olsun :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yani biraz dikkatli olmasam kokteyller üstümü başımı mahvedicekti :D

sakin sakin alıyoruz ama dalmak yok :D:D

wallpaper_Yaz_kokteyli_icecekleri_Summer_Cocktai.jpg

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Bir işi de eline yüzüne bulaştırmasan olmayacak değil mi? ...
Bunlar alkollü mü? Sabahtan alkole başlayıp komaya girip hastanelik olmayalım...
Fare zehiri mi var içinde yeni keşiflerini mi deniyorsun :D ...
Ortada animasyon ekibi filan da göremedim iki kadeh kokteylle mi kandıracaksın bizi? ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir işi de eline yüzüne bulaştırmasan olmayacak değil mi? ...
Bunlar alkollü mü? Sabahtan alkole başlayıp komaya girip hastanelik olmayalım...
Fare zehiri mi var içinde yeni keşiflerini mi deniyorsun :D ...
Ortada animasyon ekibi filan da göremedim iki kadeh kokteylle mi kandıracaksın bizi? ...

Aaaa çok fena çıktın sen sessiz sakin bilirdik biz seni :D:D:D

Misket dökmüş birileri ben napim ya :D al şu mindere bi otur önce :D
Sonra kokteylden bi yudum al anlatıcam bak ne olduğunu :D:D:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Aaaa çok fena çıktın sen sessiz sakin bilirdik biz seni :D:D:D

Misket dökmüş birileri ben napim ya :D al şu mindere bi otur önce :D
Sonra kokteylden bi yudum al anlatıcam bak ne olduğunu :D:D:D
Ben sessiz sakinin zaten birileri sakin değilsin mi dedi? Kim dediyse söyle hemen icabına bakalım...
O minderin rengini beğenmedim ben toprak zeminde oturup topraklama yapacağım. Minderin içinde ne olduğunu düşünmeim bile :D ...
Bu meyve sularından yapılan kokteyllere benziyor ben meyve sevmem suyunu da sevmem :D ...
benden önce sen tattın mı? Tadı nasıl :D ...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben sessiz sakinin zaten birileri sakin değilsin mi dedi? Kim dediyse söyle hemen icabına bakalım...
O minderin rengini beğenmedim ben toprak zeminde oturup topraklama yapacağım. Minderin içinde ne olduğunu düşünmeim bile :D ...
Bu meyve sularından yapılan kokteyllere benziyor ben meyve sevmem suyunu da sevmem :D ...
benden önce sen tattın mı? Tadı nasıl :D ...

Hımm bilirim sessiz atın tekmesi pek olur derler :D
hahahha tatmazmıyım harikaydı keskin bi tat bırakıyor damakta nefis al bak :D:D:D:D
Aaa aşkolsun benden de bekliyosun ya böyle şey ben bişiy demiyorum artık :D:D:D