Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Copam 4050 Plotter kurulum yardım

thecoolzzz

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba
Elimize alacak karşılığı bu ploter geçti.cdsi dosyası yok.internetten driverını buldum kurdum bilgisayar usbye takınca algılıyor donanımınız yüklendi kullanıma hazır diyor ama yazıcı olarak görmüyor.signblazer programını indirdim.kesime gönderiyorsun com portu seçimini de yaptım hiç hareket yok.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.belkide yanlış driver yükledim.yardımcı olabilecek veya elinde bu ploterın cdsi driverı olupta paylaşabilecek biri varsa çok teşekkür ederim.herkese kolay gelsin

thecoolzzz

🌱Yeni Üye🌱
çözümü buldum. driverı kurduktan sonra flexi sign pro10 indiriyosunuz cihazı görüyor.

yada şuradaki https://www.youtube.com/watch?v=_bLHV4M24gk videonun son mesajında xp için driverını paylaşmış videoyu yükleyen kişi.onları indirip driver kurulumunu yapıp, yazıcı gibi gösterip corelden bile kesim yapabilirsiniz.

Yasin erol

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba
Elimize alacak karşılığı bu ploter geçti.cdsi dosyası yok.internetten driverını buldum kurdum bilgisayar usbye takınca algılıyor donanımınız yüklendi kullanıma hazır diyor ama yazıcı olarak görmüyor.signblazer programını indirdim.kesime gönderiyorsun com portu seçimini de yaptım hiç hareket yok.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.belkide yanlış driver yükledim.yardımcı olabilecek veya elinde bu ploterın cdsi driverı olupta paylaşabilecek biri varsa çok teşekkür ederim.herkese kolay gelsin
Aynı sorun bende de var. Sorunu cozebildinizmi