Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

takıntılarımız...

Ayl@

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Benimde takıntılarım var.Çalıştığım ortamın toplu düzenli olması gerekiyor.Hayatta dağınık çalışamam.Sonra gözüm bir şeye takıldımı takıldığım şeye gözümün önünden kaybolana kadar bakardım.bu takıntımı yendim şimdi böle bir takıntım yok.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Saat saniye sesine uyuz oluyorum...
kol saatide takamıyorsunuzdur:(ne kötü...

Benimde takıntılarım var.Çalıştığım ortamın toplu düzenli olması gerekiyor.Hayatta dağınık çalışamam.Sonra gözüm bir şeye takıldımı takıldığım şeye gözümün önünden kaybolana kadar bakardım.bu takıntımı yendim şimdi böle bir takıntım yok.

takıntıları yenmek bizim elimizde bunu başarmışınız ne mutlu size:)

muctas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende eli boş yürüyemem. dısarı cıkarken lazım olmasada elime bişeyler almaya çalısırım.
bi tuhaf hissederim kendimi.arkadaşlarla gezerken hep çantaları ben taşırım :D
o yüzden benim yanımda eşyası ile gezen arkadaşlar pek yorulmaz :)
arkadaşlarım açısından düsünürsek güzel bi takıntı heralde onlar için :)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
1. damlacım senin kadar olmasada bende birisiyle yatarken çok rahatsız olurum..İlla yatıcaksam 1 dk. fazla yuzyuze yatamam nefes nefese duramam hemen arkamı dönerim..
2. ayrıca evde tek bile olsam mutlaka odamın kapısını tam örterim aralık kalmasından nefret ederim..
3. Aralık duran perdeden nefret ederim. (camdan biri bakıyor gibi gelir)

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Açık Kapılara takıntım var kapıların açık kalmasına dayanamıyorum :)

Simetri hastalığı bendede mevcut mutlaka elbisem dahil simerik olmak zorunda en azından bana göre

Uyum takıntım var birbirinden bağmsız kıyafetler giyemem

Ellerimin tozl olmasına dayanamam hemen yıkamam lazım :D

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Damla ve émmst evlenince ne yapacaklar çok merak ediyorum :D

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
ya benimde kötü bir takıntım var.mesela film izliyorum yada biriyle konuşuyorm karşımdakinin söylediği bazı cümleleri kafamda kaç harfden oluştunu hesaplıyorum.
örneğin; grafikerler 11harf napıcam ya:(

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
lola nörolojiye git :p seninki baya ilginmiş :)
Damlayı bilmiyorumda 'bi' takıntılı da var Allahtan öle körler sağırlar durumu.

iyi bari birini bulmuşsun :) şükret şükret

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Takıntıları takıntı yapmak ve her birini kendi üzerimde test etmek gibi garip bir takıntım var...

Açacak olursam;
Duyduğum, bildiğim, hissettiğim, düşündüğüm her türlü takıntıyı kendi üzerimde test ederim... Bakalım çalışan bi takıntım varmı diye. Örneğin, merdiven altından bilerek yürürüm, Yada sağdan soldan bi kara kedi geçerse yönümü o tarafa dönerim ki önümden geçmiş olsun bakalım ne olacak diye. Ne bilim çizgilere bilerek basarım, hatta hızımı alamayıp üzerinde zıp zıp zıplarım... Mesela iki karton birbirine sürtündüğünde içim bi tuhaf olur. Bende bana kıllık olsun diye iyice sürterim kartonları... Henüz hiç bir testim beni yerlere yıkacak derecede pozitif çıkmasada, sonuçta karar verdim. Takıntıları test etme takıntısı. Evet evet, tam olarak böyle isimlendirebilirim. Eğer literatürümüzde yoksa, şu dakkadan sonra hayırlı uğurlu olsun...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bende eli boş yürüyemem. dısarı cıkarken lazım olmasada elime bişeyler almaya çalısırım.
bi tuhaf hissederim kendimi.arkadaşlarla gezerken hep çantaları ben taşırım :D
o yüzden benim yanımda eşyası ile gezen arkadaşlar pek yorulmaz :)
arkadaşlarım açısından düsünürsek güzel bi takıntı heralde onlar için :)
hımm bu güzelmiş:)senden her eve lazım:)

1. damlacım senin kadar olmasada bende birisiyle yatarken çok rahatsız olurum..İlla yatıcaksam 1 dk. fazla yuzyuze yatamam nefes nefese duramam hemen arkamı dönerim..
2. ayrıca evde tek bile olsam mutlaka odamın kapısını tam örterim aralık kalmasından nefret ederim..
3. Aralık duran perdeden nefret ederim. (camdan biri bakıyor gibi gelir)
ohhh be bende tekim sanıyordum ama sen daha şanslısın canım arkanı dönüp yatabiliyorsun ben onuda yapamıyorum yanlız uyumalıyım ben zaten bu takıntımı yenemezsem ve hayat karşıma anlayışlı birini çıkarmazsa sonsuza kadar yanlız uyucam:)
Açık Kapılara takıntım var kapıların açık kalmasına dayanamıyorum :)

Simetri hastalığı bendede mevcut mutlaka elbisem dahil simerik olmak zorunda en azından bana göre

Uyum takıntım var birbirinden bağmsız kıyafetler giyemem

Ellerimin tozl olmasına dayanamam hemen yıkamam lazım :D
fatihcee takıntıların pekte kötü sayılmaz :)

ya benimde kötü bir takıntım var.mesela film izliyorum yada biriyle konuşuyorm karşımdakinin söylediği bazı cümleleri kafamda kaç harfden oluştunu hesaplıyorum.
örneğin; grafikerler 11harf napıcam ya:(
lola Beyin Jimnastiği yapıyorsun daha ne:)

Birinin ayakları kesinlikle üstüme değmemeli. Evde dışarda farketmez.
anlaşılan baya titizsin ne güzel:)

Takıntıları takıntı yapmak ve her birini kendi üzerimde test etmek gibi garip bir takıntım var...

Açacak olursam;
Duyduğum, bildiğim, hissettiğim, düşündüğüm her türlü takıntıyı kendi üzerimde test ederim... Bakalım çalışan bi takıntım varmı diye. Örneğin, merdiven altından bilerek yürürüm, Yada sağdan soldan bi kara kedi geçerse yönümü o tarafa dönerim ki önümden geçmiş olsun bakalım ne olacak diye. Ne bilim çizgilere bilerek basarım, hatta hızımı alamayıp üzerinde zıp zıp zıplarım... Mesela iki karton birbirine sürtündüğünde içim bi tuhaf olur. Bende bana kıllık olsun diye iyice sürterim kartonları... Henüz hiç bir testim beni yerlere yıkacak derecede pozitif çıkmasada, sonuçta karar verdim. Takıntıları test etme takıntısı. Evet evet, tam olarak böyle isimlendirebilirim. Eğer literatürümüzde yoksa, şu dakkadan sonra hayırlı uğurlu olsun...
takıntıları test etme takıntısı ya buna çok güldüm iyimiş:)
arkadaşlar katılımlarınız için teşekkürler :rofl::rofl::rofl:

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
evet bnm takıntılarım iyilerdir bazıları çevremdekileri çileden çıkarıyor ama olsun :D

eddA_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bendede siyah takıntısı var malesef..tum kıyafetlerım sıyahtır..baska renk gıyındıgımde kendımı huzursuz hıssedıyorum :( umarım atlatırım ılerde :D

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
ya beyin jimnastiği diyosunda bazen hesap yaparkn dalıp gidiyorum karşımdaki nediyo farkına varmıyorm filmde ne olup bitiyo:D

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
ne kadar çok takıntılı insan varmış bu sitede :D
sizden biri olduğumu belli etmek babında bir adet de ben yazayım bari ;)
seviyeli sistemlerde illaki 5 ve katlarını kullanırım :)
(mesela tv'de ses seviyesinde ve pc'de ekolayzır ayarında illaki 5 ve katı ayarlıdır)

cagrinho

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öyle önemli bir takıntım yok, rahatsızlık vermeyen ama çok ilginç olan şey şu ki, bilgisayarda çalışırken sürekli sağ tıklayıp yenile yapıyorum! ne üzerinde çalışırsam çalışıyım, masaüstüne gelip sağ tık- yenile yapıyorum, umarım yeneceğim yakında bunu... :)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ya beyin jimnastiği diyosunda bazen hesap yaparkn dalıp gidiyorum karşımdaki nediyo farkına varmıyorm filmde ne olup bitiyo:D
bir dönem asırı unutkan olduğum için doktora gittim doktor muayne sonunda sadece sınav sitresinden ve B12 eksikliğinden asırı unutkan olduğumu söyledi ve kafamı dağıtmak için bana arabaların plakalarını ezberlememi,en sevdiğim arkadaşlarımın telefon numaralarını ezberlememi vs. önerdi yani beyini sürekli çalıştırmalısın onu birşeylerle mesgul etmelisin dedi.Yani lola sana takıntı gelsede aslında güzel bir durum bu :)Tabi karşındakini dinlerken dikkatini ona vermeye çalış :)
ne kadar çok takıntılı insan varmış bu sitede :D
sizden biri olduğumu belli etmek babında bir adet de ben yazayım bari ;)
seviyeli sistemlerde illaki 5 ve katlarını kullanırım :)
(mesela tv'de ses seviyesinde ve pc'de ekolayzır ayarında illaki 5 ve katı ayarlıdır)
bende aynı fikirdeyim hasan konuyu açarken katılım olmaz sandım ama benden daha ilginçleri çıktı:)bende de 3 6 9 takıntısı var 2009 benim senem olucak:rofl::rofl::rofl:

öyle önemli bir takıntım yok, rahatsızlık vermeyen ama çok ilginç olan şey şu ki, bilgisayarda çalışırken sürekli sağ tıklayıp yenile yapıyorum! ne üzerinde çalışırsam çalışıyım, masaüstüne gelip sağ tık- yenile yapıyorum, umarım yeneceğim yakında bunu... :)

güzelmiş :)paylaştığın için teşekkürler...