Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kumlu Folyo Acil Yardım...

megareklam31

🌱Yeni Üye🌱
Selam arkadaşlar bir firmaya camsil ile kumlu folyo uygulaması yaptım ama sonradan beyazlaşmaya başladı bu sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum
acil yardımınızı bekliyorum

Son düzenleme:

Benzer konular

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
camsil ile değil köpüklü su ile yapacaksın ve arkasında kalan suyu güzelce sıyıracaksın camsilde alkol ve türevleri olduğu için böyle bir sonuç alman normaldir

megareklam31

🌱Yeni Üye🌱
köpüklü su ilede denedim ama yine randuman alamadım yine beyazlamalar oluyor

BUNYAS341

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zaman zaman basımıza geliyor.biraz zor oluyor ama sade suyla yapıyorum ben sorun cıkmıyor
camsil sabun tarzı seylerde beyazlama oluyor.

fuatchelebi

🌱Yeni Üye🌱
kuru yapıştıracan kardeş....transfere alacaksın kumlamayı kuru yapıştıracaksın...yıllardır bu şekilde çalışıyorum ve ne beyazlanma var ne de siyahlanma sorunsuz sıkıntısız....

vuralis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.soyofreklam.com
her markada olmuyor bu sorun ucuz folyolar veriyor bu hatayı genelde folyoyu berberlerin kullandığı ucuz şampuanla yaparsanız sorun cıkmaz

siberlord

🏅Acemi Tasarımcı🏅
unifol veya oracal yapmıyor ben devamlı camsil ile yapıyourm hiç karşılaşmadım böyle bişeyler bilindik kaliteli markalar kullan

osman_35

🌱Yeni Üye🌱
ucuz folyoıdan dolayı yıdır sorounun bide camsilin yarından fazlası su olması lazı saf yaprasan sıkıntı yarata biliri

selcom

🌱Yeni Üye🌱
uğraşman cemaat, UNIFOL alın gerisi fos. pahalı olsun kaliteli olsun. "Ulan ahmet reklamın yaptığı işe bakın" demesin müşteri. Lakin seçenek 2, Kalite 35, Dandik 25, müşterinin işine gelirse. ben öyle yapıyorum ve müşteri gıkını çıkaramıyo. ama ucuz kumlamada kabarcık çok kalıyo detaya gere yok. Elde Kalite Camda Unifol.

hodjam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar suyun içine bebe şampuanı koyun öyle yapıştırın ve altındaki suyu iyi şekilde atmaya bakın. Yaklaşık 10 yıldır bu işi yapıyorum hiç sorun yaşamadım. Çok güzel işler desenler yaptım.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Helal olsun, çok güzel bir uygulama, diğer türlere daha sağlıklı ve kokusu hoş, bu yöntemi bende uygulayacam. Ne kadar suyun içine, ne kadar bebe şampuanı koyacağız?, teşekkür ediyorum, Allah razı olsunl.

gamyun

🌱Yeni Üye🌱
3 gün sonra o lekeler kaybolacak merak etme aynısı başıma geldi

Bayfresh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Benim arkadasimda burda reklamcilik yapiyor. Onda gordugum kadariyla bebek sampuaniyla yapiyordu Bebek sampuanini suyla karistiriyor. Fisfisin icine koyup hem cama hemde folya ya bol sekilde sIkIyordu. Sonra bi silecekle iyice bastirip suyu disari dogru cekiyordu. Su kalan yerlerede hafifden fön tutuyordu.

ramazanmese

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ince çizgi desenli ofis camlarına kumlama istiyor müşterim kumlamayı uygulayıp tek tek kessemmi yoksa plotterde kesip transfere atıp uygulasammı bu desenli uygulamalar nasıl yapılıyor.

jardelao

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana sorarsanız yapıştır konusunda iyi iseniz transfer her zaman en sağlıklısıdır

ramazanmese

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar desenli kumlama folyo ploter kesim yapıldıktan sonra yapıştırmak için püf noktaları nelerdir cama yapıştırdıktan ince çizgi olduğu için transferle beraber çıkıyor folyo