Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

4 Sayfalık Katalog (yorum Lütfen)

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar Tek A3 ten oluşan ön kapak arka kapak ve ikide iç sayfası bulunan 4 Sayfaık bir katalog

yorumlarınıza sunuyrum müşteri kapaktaki Demir ruloları satıyor .. ve makinelerde o ruloların kullanıldıgı makinalar ..

Tek A3 ten oluşuyor toplamı 4 sayfa sade bişey olsun dedi firmanın bir logosu falan yok :)

birde kapaktaki urunreismler normal makine ile çekildiği için çokta net değil bunu söyleidm baskıda sorun çıakr diye önemli değil dedi

sizce nasıl olumş bunlara RAGMEN .?

ÖN ve Arka Kapak...!

%C3%B6n%20ve%20arka.jpg

İç Sayfalar
katalog%20i%C3%A7%20sayfa.jpg

Şimdiden Teşekkürler

ilqnur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence gayet düzgün gözüküyor yalnız şunu söyleyebilirim alttaki rengarenk yuvarlaklar olmamış onun yerine resimleri kare içine alıp gölge falan verebilirsin. yapıp görmek lazım ama bu şekilde de iyi.

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
arka sayfada adresi içine aldığın beyaz bölmeyi hem kendi içinde, hem sayfaya ortalasan daha iyi olur.
her sayfada logo ve web adresinin olması şart değil bence (özel bir istek yok ise ;) )
iç sayfa metinlerini sağda sola bloklamışsın, solda da sağa bloklarsan daha iyi olur sanki:(
gri ve kırmızıyı çok yakıştırmama rağmen kapakta pek güzel durmamış tondan kaynaklı sanırım :(
kapakta orta daire sağa çok yaklaşmış kesimde kopabilir.
içinde kullandığın renkli daireler çok yanlız kalmış o renklerden kapaklara da uygulayabilirsin.
bence daha iyisini yapabilirsin ;)

ellerine sağlık.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
arka sayfada adresi içine aldığın beyaz bölmeyi hem kendi içinde, hem sayfaya ortalasan daha iyi olur.
her sayfada logo ve web adresinin olması şart değil bence (özel bir istek yok ise ;) )
iç sayfa metinlerini sağda sola bloklamışsın, solda da sağa bloklarsan daha iyi olur sanki:(
gri ve kırmızıyı çok yakıştırmama rağmen kapakta pek güzel durmamış tondan kaynaklı sanırım :(
kapakta orta daire sağa çok yaklaşmış kesimde kopabilir.
içinde kullandığın renkli daireler çok yanlız kalmış o renklerden kapaklara da uygulayabilirsin.
bence daha iyisini yapabilirsin ;)

ellerine sağlık.

logo ve veb adresi firmanın isteği ..
bloklamaya gelince oda firmanın isteği :(
tonlarda aslında soun yk burda çok küçük duruyor detaylar görünmüyor aslında yakıdnan bakınca şahane duruyor renk uyumu .. ama burda uzak kalmış detaylar görünmüyor..
kesime yakınd ediğiniz dairede aynı öyle kesime yakınd değil burda küçük göründüğünden kesime yakın gibi duruyor ..

kapaktaki renkler sabit gri ve kırmızıdan oluşacak birde beyazdan ..

yani adamın istediği bu bana serbest bıraksa daha iyisinide yaparım ama zaten 1000 adet istiyor kasmaya gerek yok bence :)

Son düzenleme:

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
gayet hoş calışmalar begendim sade ve yerinde ön kapakta yaptıgın ardarda sıralalnan yuvarlaklara gerek varmıydı bilmiyorum sanki onlar gözüme hoş gelmedi bide arka kapaktaki adres buyükmü banamı öle geliyo ama genelinde başarılı ellerine saglık kolay gelsin

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
gayet hoş calışmalar begendim sade ve yerinde ön kapakta yaptıgın ardarda sıralalnan yuvarlaklara gerek varmıydı bilmiyorum sanki onlar gözüme hoş gelmedi bide arka kapaktaki adres buyükmü banamı öle geliyo ama genelinde başarılı ellerine saglık kolay gelsin

:)

tşk ederim casmin

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
kapak çok sadece ve itici duruyor daha güzel yapabilirsin.
iç sayfalar güzel olmuş.
elinze sağlık iyi çalışmalar.

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet bencede kapak üzerinde biraz daha çalışabilirsin gri tonlamalar özellikle çok basit gösteriyor yapılan işi vede çok koyu biraz açsan rengi belki çok daha güzel olucak

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
açamam çünkü müşteri katalog getirdi katalog rengi dışkapak birebir aynı oluyor oyuzden :)
müşteri isteği aynısnı istiyor ..

ama iç ve arka kapak benim yani müşteri istekleri dogrultusunda serbset tasarım

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
açamam çünkü müşteri katalog getirdi katalog rengi dışkapak birebir aynı oluyor oyuzden :)
müşteri isteği aynısnı istiyor ..

ama iç ve arka kapak benim yani müşteri istekleri dogrultusunda serbset tasarım

arkadaşım herşey ii hoş fakat takıldıgım bişey var yani herşeyi muşterinin istedigi gibi yaıcaksak biz niye varız piyasada zaten programları bilen okadar cok kişi varkı müşteri sölesin programı bilen yapsın grafik tasarımla ugraşanlara emek verenlere tasarım yapmak istiyenlere gerek kalmasın arkadaşım sözm aslında sana degil genelde bu böyle oluyo ve sinir bozuyo bıraksınlar bu işi bilenlere

suyunsesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çıktısını gözümde canlandırınca ve hayali olarak elimde tutunca gerçekten güzel olacağını düşndüm. Bence hiç sorun yok. Eline sağlık. Not olarak Casmin arkadaşıma katılarak ayrıca şunu demek istiyorum. Aslında müşteriyi zorlayıp yönlendirerek yinede bizim istediğimizi yaptırtmak yanlış mı olur sizce?

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çıktısını gözümde canlandırınca ve hayali olarak elimde tutunca gerçekten güzel olacağını düşndüm. Bence hiç sorun yok. Eline sağlık. Not olarak Casmin arkadaşıma katılarak ayrıca şunu demek istiyorum. Aslında müşteriyi zorlayıp yönlendirerek yinede bizim istediğimizi yaptırtmak yanlış mı olur sizce?

tabiki yaptıgım diger katalogada göz atın 8 sayfa başlıklı olana ondada müşteri istedi 1 ay yaptık yaptık bitti kendi istediğini begenmedi sonra bana vbırın dedim bir iki saate sıgdırdım ama çokk çokk güzel iş çıktı ..

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑

kesinlikle yannış olmaz olması gereken odur müşteri degil biz müşteriyi yönlendirmeyiyiz...ikna yetenegi iyi olmalı bu işle ugraşanın

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
kesinlikle yannış olmaz olması gereken odur müşteri degil biz müşteriyi yönlendirmeyiyiz...ikna yetenegi iyi olmalı bu işle ugraşanın

bazı müşterileri ikna etmek okadar kolay değil :)
adam nuh diyor peygamber demiyor..!

suyunsesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Haklısın. Zorluklara göğüs gereceğiz ama fazla taviz bırakmayacağız.

azzap

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet gayet güzel eline sağlık ...