Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

web sitesi tasarımı - İstanbul

murom

🌱Yeni Üye🌱
web sitesi tasarımı

Aranan Şehir: İstanbul

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba;
ben iş ve sosyal güvenlik hukuku ile iş sağlığı ve güvenliği üzerine eğitimler veriyorum. şu anda amatör bir web sitem var. bunu biraz daha profosyenelleştirip kurumsal bir kimliğe büründürmek istiyorum. onun için web sitemi baştan aşağıya yeniletmek istiyorum.
web sitemde şu anda kullanmadığım bir logo var. ama bunu belki yeni sitenin tsarımına göre kullanmaya bilirim. ama siteme bir logo düşünüyorum.
site içeriği şu andaki siteme yakın alacak gibi. sitemde istediğim temel özellikler aşağıdadır. şu anda siteyi yayınlayabileceğim bir host ve domain mevcuttur.
sitenin kullanışlı ve basit olması önemli.
aşağıdaki isteklere göre bir fiyat ve yaklaşık ne zaman başlayıp bitirilebileceğine dair bir süre verirseniz. ayrıca hizmeti verirken tasarım dışında vereceğiniz hizmetler nelerdir. (tasarım sonrası destek, vs gibi)
iyi çalışmalar
Murat YAŞAR
www.muratyasar.org
siteyle ilgili temel düşünceler
sitede bir yönetim panali olup sitenin bütün alanları ve yazı tipi ile yazı karakterleri, menü ekleme çıkarma vs. buradan sağlanabilmeli rayting ölçen kodlar ve Google gibi aramalarda liste başı yapma gibi işlevler eklenecek. eğitim ve makalerlerin altına isteğe bağlı ve yönetici onaylı yorum ekleme makelelerin kösesine resim ekleme makalelerin reytingini arka planda rapor alabilme siteye üyelik ve bülten üyeliği şeklinde iki alan olacak. burada ki amaç kişilerin bilgilirini toplayıp kişilere bülten gönderilmesi ve üyelik formunu dolduranlara eğitimlerde indirim yapılacak üyeliklere girilecek mail adresleri gruplanabilir olup bunlardan istediklerimize seçmeli yada otomatik olarak belirlenen tarihte mail atması sağlanacak bülten formatında seçilen makaleeler ve eğitimlerin duyurusu atılacak,

ana sayfaya eğitim takvimi eklenip üzerine gelince eğitim saat ve tarihi ile yeri gelecek. mümkünse burası eğitimler kısmındaki eğitim takvimi ile enteğreli olcak

E-posta: muratyasar2002@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.