Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

hakannet55 ''serbest logo çalışmaları''

hakannet55

🌱Yeni Üye🌱
Birkaç adet FREE LOGO ÇALIŞMASI Serbest olarak tamamen 5 dk gibi kısa sürelerde can sıkıntısı diye tabir etigimiz boş zamanlarda yapılmıştır ve Eski çalışmalarımdan birkaç tanesini ifade ediyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benzer konular Forum Tarih
hakannet55 Logo Tasarımları 3 1K

Benzer konular

mudes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logo veya grafik calismalari zamana karsi yapilmaz
yapilirsa böyle calismalar cikar ortaya
sana 5 dakikada logo yaparsan sen bu isi yapiyorsun kim demisse seninle dalga gecmis
Hayal gücün sifir

netcozum

🌱Yeni Üye🌱

Forum içinde reklam veya kişisel amaçlı link vermek yasaktır. Forum kurallarını okuyunuz.

hakannet55

🌱Yeni Üye🌱
Logo veya grafik calismalari zamana karsi yapilmaz
yapilirsa böyle calismalar cikar ortaya
sana 5 dakikada logo yaparsan sen bu isi yapiyorsun kim demisse seninle dalga gecmis
Hayal gücün sifir
Tamamen Söylediklerniz Konu ile çarpıtılarak yazılmış Sonuca odaklanırsak ve kullanılan programada deginirsek gayet başarılı oldugumu görürsünüz.
bende çok mükemmel oldugunu söylemedim sadece eski çalışmalarımdan birkaçtanesidir ve tamamen FREE yani hem konu olsun hem tasarım olsun freedir herhangi bir kıskaçlara giydirmeden görüşlerinizi bildirin

verdiginiz linkteki *** denilen firma bencebizim gibi tasarımcıları sömürüyor üzerimizden komisyon alıyorlar ve binlerce çalışma yapan emek veren arkadaşlarımızın emegi genellikle boşa gidiyor hiç katılmamak daha mantıklı çünkü Piyasa ve rekabet durumlarına bir degişiklik getiriyor ve sonuç olarak daha çok emek veriliyor ve herkes hakkettiginin giderek dahada azını alıyor uzun vadede herşeyi daha çok etkileyecegini düşünüyorum

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Yaptığınız çalışmalardan Anna Domini isimli çalışma hariç diğer ikisi logo tasarımları değildir.
Yazıların üzerine efekt verilmesi de logo değildir.
Bu yüzden logo nedir, ne değildir, logo nasıl olmalıdır adlı başlıklar altında çalışmaları inceleyin ve konuları inceleyerek uygulamaya çalışın.

* Free yerine Türkçe kullanım içinde bulunan ''serbest'' kelimesini kullanabilirsiniz.

hakannet55

🌱Yeni Üye🌱
evet haklısınız logo tasarımları konusunda yeniyim ve belli bir fikir üzerinde yogunlaşmadım.Photoshop programına hakimim ama ondada logo çalışmaları profesyonelce olmuyor vectörel programlara başlıyorum coreldrawx5 üzerinde yaptıgım logo çalışmam var onuda buraya yükleyecegim gerçekten logo adına güzel çalışmalar yapılabiliyor..