Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Quarkxpress 6 veya üstü programına ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Quarkxpress 6 veya üstü programına ihtiyacım var (ingilizce ) arkadaşlar biliyorum bu sitede böyle paylaşımlar yok ama inanın bu programa çok ihtiyacım var. Pazartesi bir iş görüşmesine gideceğim ve bu programı kullanma yeteneğime bakacaklar onun için acilen öğrenmem lazım ama programı bulamıyorum. en azından nerden bulabileceğimi söylermisiniz nette çok aradım ama bulamadım olanlarda kurulumda problem yaratıyor. çok mu şey istiyorum.

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Siz ne istediğinizi bile bilmiyorsunuz!

Sayın melsa, böyle paylaşımlar olmadığını biliyorsanız niye böyle bir konu açıyorsunuz?

Ve pazartesiye kadar bu programı öğrenebileceğinizi mi sanıyorsunuz?!

Vay ki ne vay...

melsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
önceden kurcalamışlığım var hatırlamak ve eksiklerimi gidermek amacıyla istemiştim sağlık olsun

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
önceden kurcalamışlığım var hatırlamak ve eksiklerimi gidermek amacıyla istemiştim sağlık olsun

inanın bu kısa zaman kurcalamazsınız...anca tavsiyem forumda ya da internette bilgi toplanın bu durumda onlar size daha faydalı olacak

melsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim forumdaki bilgileri okuyorum şu an ama okumak pek bir işe yaramıyor uygulamayınca. bir şekilde halledicem artık. ilginize teşekkürler

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
bakın bakın iyi olur hatta ara sıra özel mesajlarınıza bakın

melsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim arkadaşlar

Ömer GÖKYAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.youtube.com
Bu tür programlar try to buy programlardır. beğenirseniz satın alırsınız (tabi trial bitmeden) . O yüzden yasal bir sakınca yoktur. Bilmeden konuşmak moda :) Hatırlatayım dedim. Sitesinden indirebilirsiniz.

pcdoctorman85

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tiklabakim.com
Bakkk sen ne dediğini bilmemişsin

Sayın melsa, böyle paylaşımlar olmadığını biliyorsanız niye böyle bir konu açıyorsunuz?

Ve pazartesiye kadar bu programı öğrenebileceğinizi mi sanıyorsunuz?!

Vay ki ne vay...

Sizene ya adamın belki kapasitesi var öğrenebilecek siz ne diye böyle yorum yapma ihtiyacı duyuyorsunuz ????belliki zor durumda kalmış arkadaş yardım istiyoo insanlar arasında yardım etmek yardım almak suçmu oluyooo sölermisiniz bana ????

pcdoctorman85

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tiklabakim.com
Bu forum sitelerinde amaç bilgi paylaşmaktır ve herkes belirli kurallara uyarak burada bilgi amaçlı efendi bir şekilde tartışmaktır ve bildiğim kadarıyla bir insanın zor kaldığında başı sıkıştığında diğer insana başvurur yardım ister ve birşeyler bekler .....Sizde kalkmışsınız Melsa arkadaşı tersler gibi yorumlar yapmışsınız .....kimse kusuruma bakmasın vallah burdaki amaç insanlar arası iletişimdir ve paylaşımdır ......varsa hatam lütfen çekinmeden bana mail atın ;);)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...