Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑

Bir çok digital fotoğraf stüdyolarında ihtiyaç olan çocuk fonları işinize yarıyacağına eminim...
cocuk-fonlari.jpg

Çocuk fonlarını indirmek için tıklayınız.

Benzer konular

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Üstad teşekkür ederim.. Öğleyin bi arkadaşla konusu geçti.. foruma sorayım derken.... sormama gerek kalmadı..tekrar teşekkür ederim..

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bugünden itibaren elimdeki tüm fon arşivini paylaşıyorum =) Cahit abinin bana göndermiş olduğu cd lerdende fonlar çıkıyor izin verirse onlarıda yayınlayalım... :)

celebrity skin

🌱Yeni Üye🌱
yapmayı beceremiyecek olma ihtimalim yüksek olsa da (düşük bi cümle oldu sanırım), sırf bu resimlerin tatlılığı için yüklenir bunlar.. özellikle bart için teşekkür ederim =)

kimil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler abi harikalar

butterfly_little

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar elinize sağlık,herşey iyi,güzel de ben şu rapid'den acayıp sinirleniyorum yaa...Çok bekletiyor.başka bi yerde uplaod etmenizi rica edecektim yaa :$

hashat

🌱Yeni Üye🌱
arkadas cok tskr ederim eline emegine saglik

nihannk

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekkürler ..
Amatörüm ve bi çok denemem başarısız olacak olsada; en azından zamanla bizim ufaklıkların fotoları daha da renklenecek bu fonlarla..

kullanici1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Resimler icin cok tesekkurler elinize sağlik

Bu arada arladaslar eğer elinde olan varsa bana biraz acil "CEDRİC" resimleri lazım _ nette aradım ama hepsi dusuk kalitede _
bi ara tv de oynuyordu " hayat 8 yasındayken cok guzel "fln gibi bir cumlesi vardır hep onu söyler bilen gören varsa beklemekteyim ..

güzel günler ___

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Çok güzeller yaa :D paylaşımlarınız için teşekkür ederim Gökhan abi ve Bahtinur abla

the_scorpion

🌱Yeni Üye🌱
biraz açıklama yaparmsınız bunları nasıl yükliyecceğim photoshopa paylaşım için teşekkürler paylaşın arkadaşlar ne bulurusanız paylaşın paylaşmak kadar güzel bişe yok çünki bende belli seviyeye gelince bilgilerimi herkese aktarmak isterim güzel ülkemizin güzel insanları geri kalmasın hiç bir konuda

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Arkadaşım ayrı bir işlem yapmana gerek yok sadece indirdiğin psd dosyası rarlıysa rardan çıkar ve 2 kere tıklayarak açabilirsin.Tıkladığın dosya Ps de açılacaktır katmanlar halinde onlar üzerinde değişiklik yapabilirsin kaydederken File >> Save As dan .jpeg formatını seçerek kaydedebilirsin.