Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit çalışmam (titiz bay bayan terzisi )

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Farklı bir kartvizit çalışması yapmaya çalıştım aslında çalışmadım kendiliğinden bi şeyler oluşuverdi.
arkadaşlar olumlu olumsuz hertürlü yazınızı bekliyorum teşekürler şimdiden.
kartvizit1yd1.jpg

Benzer konular

enisenise

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Fermuarın rengi gumus renk olsa belki daha guzel olurdu gri tonlarda falan, yani cengelli ignenin renginde.. birde renkler pek uygun degil gibi. mor ve fermuarın rengi ve arkaplan uygun olmamıs gibi sanki..

Fermuar calısmasını daha once yabancı bir sitede gormustum. cok hoş bir goruntu ilgi cekici :) kolay gelsin iyi calısmalar

birde arkaplanda belki siyah yerine kot resmi falan olabilir cokta guzel olur. cunku morla uyum saglamamıs renkler ve fermuarla..

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
vectorel fermuar zemindeki resimden daha canlı olurdu. siyah değilde açık tonlar kullan derim. çok fazla yazı karmaşası var. mail adresini gsm in altına alabilirsin. kolay gelsin...

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
doğru bende siyah yerine arka planı kot kumaşından yapayım dedim ama ne bileyim iyice kumaşa benzemesin kendimden bişeler olsun istedim birde sarı fermuar yerine gümüş rengi bir deneyeyim aklıma gelmedi teşekürler ilgin için

enisenise

🏅Acemi Tasarımcı🏅
rica ederim değişmiş halinide merak ederim mutlaka koyun lütfen kolay gelsin :)

fermuar gercekten resim yerine cizim olsa cok orjinal oladabilirdi yine siz bilirsiniz :)

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
söylediğiniz gibi gümüş rengine çevirdim güzel olmadı desem yalan olur ama logo rengini değişmedim çünkü o rengin siyahta meydana çıkıyo gibi yada onuda hangi renk yapayım o damı gümüşümsü olsun
kartgmih7.jpg

jokermen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel tasarım eline ve emeğine sağlık devamını bekliyoruz.....

ivles

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kartvizitte yazılar dağınık duruyor bu da gözü yoruyor. Mail adresi ve cep numarası adreslerin orada olsa daha iyi olurdu sanki ben genellikle cep numarasının ismin alt kısmına gelmesine karşıyım :) Emeğine sağlık

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya ne bileyim olağan olandan dışarıya çıkmak istiyorum artık mail surda olmalı tel surda olmalı gibi kavramlarda kalmak istemiyorum yanlış anlama görüşün benim için altın niteliğindedir teşekür ederim

enisenise

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Valla guzel olmus eline saglık ama, bence logo rengini degistirmeyeceksen zemin rengini degistir, zemini degistirmeyeceksen logonun rengini degistir :) kolay gelsin

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iğnenin dekupesine özen göstermelisin biraz bide arkadaşn dedği gibi yazılar ıbiraz düzelt gereksiz ögeleri kaldır fermuar işi güzel görünüyor ama yazılar çok dağınık olduğundan karmaşık görünüyo biraz sıkıştırabilirsin yazıları bu arada zeminli kartvizitler baskıda problem yarabilirmiş bende daha yeni öğrendim resimden görselden çok sadelikle bilgilerin düzenlenmesi en iyisi heralde