Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

arapça?

epica

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.keremgultekin.com
Arkadaşlar word dosyasında arapça kısa bir metin geldi fh11 e nasıl alırım font download ettim ama kullanamadım pc kullanıyorum teşekkürler

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
o sorunu bende yaşadım, font ta yükledim ama olmadı. en sonunda uğraşmam gerekti, ekran resmini çektim :p napiim, baktım alamıyorum bir türlü, bende bu yola başvurdum.. PDF formatında kaydedipte oradan almayı denedin mi peki?

epica

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.keremgultekin.com
yok denemedim kafayı yedim başka bir şekilde çözdüm arapça metin yazan bir firmaya yönlendirdim teknik altyapı bende olmadığından

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
anladım :( umarım işin çözülür çabucak..

leylas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi kendi denememi soyliyim,önce worlden ctrl x yapıp not defterine yapıştır sonra ordanda kes ve corele yapıştır corelde convertle ve ai formatında kaydet bende oluor olmassa dosyayı bana yollayabilirsin hallederis:)

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
şimdi kendi denememi soyliyim,önce worlden ctrl x yapıp not defterine yapıştır sonra ordanda kes ve corele yapıştır corelde convertle ve ai formatında kaydet bende oluor olmassa dosyayı bana yollayabilirsin hallederis:)

Şimdi leyla hanım, :tongueout:

arkadaş arapçayı convertli mi istiyor, yoksa metin halinde mi??... Siz direk convertlemeyi anlatmışsınız... Oysaki convertli isterse o kadar dolanmaya gerek yok... Word'den direk Pdf kaydedilir, İllustratorda yeni bir belge açılıp place edilir... Sonra object/Flatten Transparency denir orda convert all seçeneği işaretlenir ve convertli bir arapça elde edilmiş olur... oda copy paste ile freehande yapıştırılır olur biter... en azından bu yöntem daha insaflı...:wink:

leylas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sen ne kadar cokkk biliosunn bakayımm adamın biriii:))))