Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lütfen Yardım. Bir gün önceki çalışıp kaydettiğim dosyaya ulaşmak

roterwolf

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Bir gün önceki çalışıp kaydettiğim bir PSD dosyam vardı ve bu dosyayı kurtarılamayacak şekilde kaybettim. Acaba PhotoShop'un Daha önce çalışılan dosyaların son halini getiren, yükleyen bi özelliği varmı ?

Benzer konular

suleymanonline

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mahalesef kardeşim öle bi özelliği yok+diye biliyorum ben ama olabilirde ümidini yitirme benimde başıma çok geldi:(

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
En basidi ile File / Open (En son kullandıklarım'dan dene) senin son çalışmalarını orada gösteriyor. Belki aralarında vardır.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
eğer dosya bilgisayar içine kaydetmişsiniz o dosya aramak çok basit. mesela başlat - çalıştır - dosya adı yazıyorsunuz. başka bir seçenek başlat - ara ...

roterwolf

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar cevaplarınız için teşekürler. Ama ihtiyacımı karşılayamadım malesef.

Sorumu şu şekilde değiştireyim. Üzerinde çalıştığım bir .PSD vardı. Bu dosyanın en son kaydedilmeden önceki haline ulaşmak istiyorum. PhotoShop bu dosyanın bütün geçmişini saklıyormu buna ulaşabilirmiyim yani

delphimaker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
delphin.site-forums.com
bildiğim kadarıyle Photoshopta backup olayı yok...benim bilmediğim bir özelliği yoksa kaybettin..
fikrime göre üzülerek zaman harcamak yerine hemen yeni bir tanesine başla zamandan tasarruf et...