Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo ve kart vizit

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumları bekliyorum
logo:
olinlogoop6.jpg

kartvizitte bilgi old. kalktı

biri şu logoyu okusun lütfen!!!!!!!!!

Son düzenleme:

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
logo çalışmanız algısı zor ve karışık olmuş.olin yazısını okumak zor ve olin yazısı için hazırlamış olduğunuz çizim çok ön planda.ticaret altta çok küçük kalmış ve okunmuyor.ticaret yazısını biraz daha büyütüp,şekle hizalarsanız çok daha düzgün olur.kartvizit çalışmanız sade olmuş.sadece isim fontu pek okunaklı değil ve küçük kalmış.biraz daha büyük puntoyla ve okunaklı bir fontla kullanmanızı öneririm.bu arada,forum kuralları gereği çalışma üzerindeki iletişim bilgilerinizi kaldırmanız gerekiyor.kolay gelsin.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
kesinlikle olmamış okunmuyo logoyada benzememiş baştan çalışılması lazm.

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
dostum bir emek harcanmış, aslında fena bir çalışma değil, fakat arkadaşlarında bahsettiği gibi çok zor bir logo, renk uyumsuzluğuda mevcut, ayrıca "ticaret" yazısının fontu bayağı rahatsız edici.. kolay gelsin..

denizyildiz751

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım logon tasarım açısından da okunma açısından da yanlış yapılmış. Ben şahsen ne yazdığını okuyamadım. Bana sorarsan çalış biraz üzerinde.

bayram7007

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
karmaşa var yeniden dene derim galiba OJİN anladım ama yanlış mı oldu bilmiyom.

brkylmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.burakyilmaz.com.tr
o il il arasındak kopruyu kaldırıp...
L yi buyuk yaparsın
in yazısıda L nin alt kısmının ustune yazarsın o nun içindeki o değişik şeyide cıkartırsan belki :)

eleştirilerin ağırlığı ya da geliş tarzı seni üzebilir ama denemen ve bunu cesaretle sunma isteğin hiç tukenmesin.
b.

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
okunması güç bi çalışma ve logoda büyük bi eksi bu ... sunu bunu değiştir diyemeceğim bence yeniden çalışmalısın daha etkili okunabilir bi fıntla.. emeğine sağlık