Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

raket çalışmam Sıla Bella Cosmetics

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sbraketcq71qw3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
ne bir selam var ne bir açıklama umursamaz bir tavır sezdim ben burda

çalışma için tek diyeceğim şey sarı üzerine beyaz yazı bence olmaz

...

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
umursamaz değilim

ne bir selam var ne bir açıklama umursamaz bir tavır sezdim ben burda

çalışma için tek diyeceğim şey sarı üzerine beyaz yazı bence olmaz

...

ben kimsenin umursamadığını düşündüğüm için bişiy yazmamamıştım umursayıp cevap yazdığın için teşekkürler.

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben kimsenin umursamadığını düşündüğüm için bişiy yazmamamıştım umursayıp cevap yazdığın için teşekkürler.
birsel arkadaşım öncelikle şunu sölemeliyim emin ol burda açtığın her konu doğru yere ve doğru bişeyi açtıysan kesinlikle umursannır ve değerlendirir zaten burdada amç o değilmi paylaşım önce bu düşünceni değiştirmelisin. logoya gelince göze hoş geliyor tatlı bi tasarım olmuş ama 14 .yıldönümünü daha farkılı renklerde deneye bilirsin kolay gelsin ......

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İş basıldı ve raketlere takıldı antalyanın 40 noktasında evet dediğiniz gibi sarı zemine beyaz olmadı ama müşteri onda ısrar ettiği için ben bişiy diyemedim daha fazla. Ben işi hazırlayıp siteye ekledim baktım kimseden eleştiri gelmiyor bu bölüm fazla okunmuyor diye düşünüp girmedim bu bölüme. Benim hatam özür :) ve tekrar teşekkürler.

kingy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sarı üzerine beyaz yazı, burada yapıldığı gibi arkasına gölge vererek uygulanırsa çok da güzel durur.Tabelada tek başına olmaz ama raket gibi, billboard gibi tasarımlarda ana metin olmamak kaydıyla herhangi bir sakıncası yok, estetik görünüyor.
Raket işlerini zevkle yapıyorum.Sonuçta yıllarca kalmıyor orada, yıldız kayması gibi, bir müddet tadı çıktıktan sonra arşivinizde anı oluyor.Antalya'da sadece Kavram Dershanesi için yaptım.Çok sık gelmiyor bu tarz.
Kolay gelsin.