Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

takıntılarımız...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bakalım aramızda takıntıları olan varmı?
ilk ben başlamak istiyorum
1)Simetrinomi:simetri hastalığım var hatta geçende İTALYA - PİZZA KULESİ ni
dümdüz çizmişim ofisteki arkadaşlara alay konusu oldum:(
2)Belki ilk defa duyacaksınız ama hayatta 2 kişi aynı yatakta yanyana yatamam aramızda mesafeler olsa bile bunalıyorum:(
3)Günde mutlaka 1 2 defa kıyafet değiştiririm buda çocukluktan kalma bir takıntı :(hala önune geçemedim...
4)ıyyy şeftaliyi yıkıyamam:(biri kabuklarını soyarsa yerim:)
5)Bir zamanlar kontrol takıntım vardı yokladan defalarca eve dönüp ocakları ütüyü kapının kilitli olup olmadığını kontrol ederdim ama bu takıntımı yendim diğerlerinide zamanla başaracağım:)
çokmu takıntılıyım ne:(

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ya kontrol takıntısı yokmu çok kotu ya bi arlar bendede vardı ama bende yendım

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
sabah ilk iş burayı açıyorum bu bir takıntı mıdır?:D

gulsuna

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benim çok kötü takıntılarım var çoğu zamanda zor durumda kalıyorum
mesela elim ıslanınca muhakak çeneme ve ayak bileğime dokunmam gerek gibi hissediyorum
sanırım benim takıntıdan çok tik haline geldi zaten sinirlerim bozuk olduğunda daha çok yapıyorum, damlayan musluk görünce elimi ıslatıp çeneme değdiriyorum:S

_MRW_

🌟Usta Tasarımcı🌟
bendedesimetri hastalığı var eğer çevremde düz durmayan şeyler varsa onları düzeltmeden orda duramam:):)bi de bi takıntım daha var dağınık bi ortamda oturamıyorum yani bilgisayarımın etrafında gerekli gereksiz dağınıklıklar varsa mümkünü yok o ortamda çalışamıyorum gözlerim o dağınıklıklara ilişiyo hep:):)adı üstünde takıntı işte

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
benim de ufak tefek takıntılarım vardır.. aslında takıntısı olmayan insan yoktur sanırım :)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
e biraz takıntılısın...

bende de simetri hastalığı var.. bide merdiven, yer karolarını vs. sayarım :s çizgilere basmamaya çalışırım falan :eek:

"çocukken çizgilere basmadan yürümeyi bir oyun halıne getirmiştim annemle alışverişe çıktığımızda yolda bu oyunu kendi başıma oynardım çizgilere basmama oyunu beni hep annemden geride bırakırdı sırf bu oyun yüzünden birgün ilk defa gittiğimiz büyük bir semt pazarında kaybolmuştum kaybolmanın verdiği korku ile bu oyunu çocukluğumun iç dünyasına gömdüm"sizin takıntınız bana çocukluk oyunumu hatırlattı:p
arkadaşlar katılımınız için teşekkürler:D

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Pamuğa asla dokunamam görmem bile yeterli deli olmama :(

Yeni ürünlerin içinden beyaz köpük çıkar ondan çıkan ses deli eder benionada dokunamam:/

Ellerim asla kuru olmaz kesin yakrem vardır yada kurudukça yıkıyorumdur:(

birde karşımdaki kişileri fazla incelerim . ilk dikkat ettiğim yerler :el, ayakkabı , diş :/

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ıggg ben limon sıkamam ve başkası sıkarkende bakamam...
ve örümcek gördüğüm zaman ağlamaya başlarım...

damla ya bunları sonra aleyhimizde kullanmıcaksın dimi...bigün seni limon elinde görmek istemem doğrusu...:):):)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ıggg ben limon sıkamam ve başkası sıkarkende bakamam...
ve örümcek gördüğüm zaman ağlamaya başlarım...

damla ya bunları sonra aleyhimizde kullanmıcaksın dimi...bigün seni limon elinde görmek istemem doğrusu...:):):)

yok canım karşılaştırırsak benim daha çok takıntım var ben sana limon gösteririm sen bana şeftali ödeşiriz:):):)

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
benimde tanışma kaynaşma takıntım var ama... takıntılara girer mi....?

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Feride ATAMER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
slm damlacığım güzel bi konu açmışsın şimdi benim takıntım ne diyecek olursanız? ben başlıca takıntılı bi kızım... :) ama en büyük takıntım birisinin kesinlikle içmiş olduğu su yada artık içecekleri içemem, ya bilmiyorum ama bi ara çok zor durumda kaldım içtim vede mide bulantısından ölüyordum :)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
her kötülüğün içinde bir iyliğin her iyiliğin içinde bir kötülüğün olabilme ihtimalini düşünme takıntısı var bende :D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
damlaaa 2)Belki ilk defa duyacaksınız ama hayatta 2 kişi aynı yatakta yanyana yatamam aramızda mesafeler olsa bile bunalıyorum
yandın kızım sen evlenme :D:D:D
bende sağ tarafımda birini yürütemem hemen sol tarafıma geçirttiririm :)