Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

takıntılarımız...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
pekı bunu da bır takıntı olarak degerlendırebılırmıyız?

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu aralar düzgün yazmaya ve konuşmaya fena takılmış durumdayım.:)

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eğer ellerimden biri ıslandıysa değiernin de muhakkak ıslanması gerekir.

Mesleki bir bozukluk olarak hafiften simetri hastalığım vardır. Özellikle duvarlardaki saat, tablo vs. gibi şeyler asla yamuk durmamalıdır.

Bir işi yaparken örenğin ebat A4 ise eni boyu tam olarak 210X297 olmak zorundadır. Kesinlikle 0.001 mm bile fazla olamaz. Yani mesela 210.004X297.005 falan kesinlikle olamaz. Çok uğraştırır bazen hangi cismin sayfadan azıcık taştığını bulmak.

Saatimi ve Alyansımı eve ve işyerimdeki odama girdiğim an çıkarırım. Çalışamam kesinlikle parmağımda yüzükle ve kolumda saatle.

Tamam normal değilim biliyorum da zaten bizim işimizi yapıp da normal olabilen kaç kişi var :)

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Eğer ellerimden biri ıslandıysa değiernin de muhakkak ıslanması gerekir.

Mesleki bir bozukluk olarak hafiften simetri hastalığım vardır. Özellikle duvarlardaki saat, tablo vs. gibi şeyler asla yamuk durmamalıdır.

Bir işi yaparken örenğin ebat A4 ise eni boyu tam olarak 210X297 olmak zorundadır. Kesinlikle 0.001 mm bile fazla olamaz. Yani mesela 210.004X297.005 falan kesinlikle olamaz. Çok uğraştırır bazen hangi cismin sayfadan azıcık taştığını bulmak.

Saatimi ve Alyansımı eve ve işyerimdeki odama girdiğim an çıkarırım. Çalışamam kesinlikle parmağımda yüzükle ve kolumda saatle.

Tamam normal değilim biliyorum da zaten bizim işimizi yapıp da normal olabilen kaç kişi var :)

Ne zaman yazmışım ki bunları dedim.. :)

Tıpkı ben.. :D

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
hımm bi düşüniiim...

sabah kahve içmek...
her açık şeyi kapamak... ışık gibi, dişmacunu kapağı gibi..
sürekli saate bakmak...

daha düşünsem başka seyler de çıkar ama... bilemedim şimdi :D

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eski bir konu takıntılar... bende yazmadan edemeyeceğim... bir çok kişide simetri takıntısı varmış bendede simetri takıntısı var,,, yamuk adamları düzeltesim geliyor...