Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

takıntılarımız...

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
odaları kontrol etme bende de var demekki bu genel bir takıntı..bir arkadaşımla yada ablamla v.s. yolda yürürken hep onun sağından yürücem solunda yuruyorsam ters geliyor hemen yer değiştiriyorum:D

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
odaları kontrol etme bende de var demekki bu genel bir takıntı..bir arkadaşımla yada ablamla v.s. yolda yürürken hep onun sağından yürücem solunda yuruyorsam ters geliyor hemen yer değiştiriyorum:D

Bende de tam tersi yanımda biri yürüyorsa solumda olduğunda rahatsız oluyorum sağımda olmalı. :)

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Farkettim ki birisi ekrana parmağıyla dokunduğunda müthiş sinir oluyorum.

Bende ekrana dokunan kişiye dokunmak istiyorum :bigsmile: (şamar olarak)

kesinlikle aynı takıntı bende de var mouse u kafasına atıp klavyeyi de ekrana geçirmek istiyorum. çok sinirleniyorum. yağlı yağlı parmak izi ekranda kalınca:worried:

antitasarim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
karşımdaki konuşurken kaşı gözü oynuyorsa anlattığım konuyu unuturum. Bu haldeyken kafasını duvara sürterek 1 km sürükleyip kıvılcım çıkarmak istiyorum.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
karşımdaki konuşurken kaşı gözü oynuyorsa anlattığım konuyu unuturum. Bu haldeyken kafasını duvara sürterek 1 km sürükleyip kıvılcım çıkarmak istiyorum.

:rofl::rofl::rofl::rofl:
çok güldüm ya teşekkürler umarım elinden bir kaza çıkmadan takıntından kurtulursun

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yok mu başka takıntısı olan :dance::dance:

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
olmamı :D şimdi arkadaşlar buraya yazınca farkettim :D buda bi takıntı arabaya bindiğime direk teybi açarım arabayı çalıştırmadan, Benim için bi mekanizma gibi artık öyle oldu ki arabanın teybini açmazsam araba çalışmayacakmış gibi geliyor :D

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
olmamı :D şimdi arkadaşlar buraya yazınca farkettim :D buda bi takıntı arabaya bindiğime direk teybi açarım arabayı çalıştırmadan, Benim için bi mekanizma gibi artık öyle oldu ki arabanın teybini açmazsam araba çalışmayacakmış gibi geliyor :D
İlginçmiş arabada Teyp yoksa ne yapıyorsun merak ettim?:rofl:

mhmt şhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
benim takıntım küçücük bebekleri elime hayatta alamam bunu bi türlü yenemedim :)

mhmt şhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya nedeni çok küçükler zarar vermekten çok korkarım şöyle 6 aylık oldukları zamanda kimse elimden alamaz:) her tarafını mıncıklarım ..

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ya nedeni çok küçükler zarar vermekten çok korkarım şöyle 6 aylık oldukları zamanda kimse elimden alamaz:) her tarafını mıncıklarım ..
Bence alışsan iyi olur ileride birgün baba olunca çocuğumu 6 aylık olana kadar kucağıma alamadım demek te kötü:)

mhmt şhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
:):) evet haklısın bence tavsiyen için tşk. dml 1

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
e biraz takıntılısın...

bende de simetri hastalığı var.. bide merdiven, yer karolarını vs. sayarım :s çizgilere basmamaya çalışırım falan :eek:

AAAAA! Aynı hastalık bendede var. :rofl:
Bende bir bende var sanıyordum :wink:
Yaşasın!!!Normalim :rofl:

Ayrıca biri yanımda yürüyorsa; mutlaka aynı anda adım atmalıyız yani adımlarımız aynı olmalı.Olmayınca sekip adımımı düzeltiyorum :)
Benim kiler yine iyi,siz bide anneminkileri duymalısınız :D

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
AAAAA! Aynı hastalık bendede var. :rofl:
Bende bir bende var sanıyordum :wink:
Yaşasın!!!Normalim :rofl:

Ayrıca biri yanımda yürüyorsa; mutlaka aynı anda adım atmalıyız yani adımlarımız aynı olmalı.Olmayınca sekip adımımı düzeltiyorum :)
Benim kiler yine iyi,siz bide anneminkileri duymalısınız :D
Paylaşabilirsin canım:)

designer_designer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bendeki çok tuaf yaa..bigün arkadaşlarla yürüyoruz elim yanlışlıkla bi yere çarptı..yola devam ederken hep o aklımda..sonra tam ben bişey anlatıcam diorum o geldiğim yolu tekrar dönüp elimi oraya bilerek çarpıorum..illaki yapıcam yoksa dönüp dönüp arkama bakıorum.. 2) tabelaları okumadan geçemiorum..bide kendi baş harfimle başlayan bir plaka görene kadar bütün arabaları tek tek sayıormm:S galiba psikolojm bozukk:(:(

eLfeR

🌱Yeni Üye🌱
e biraz takıntılısın...

bende de simetri hastalığı var.. bide merdiven, yer karolarını vs. sayarım :s çizgilere basmamaya çalışırım falan :eek:

kesinlikle katılıorum..ve artık kontrolsuz yapıorum bunları daha da sinir olmaya basladım..öyle bşi yaptgımı farkedince yere bakmamaya calşıorum..(lakin yine de engel olamıorum tekrar başlıor ) :)

hazerd

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bakalım aramızda takıntıları olan varmı?
ilk ben başlamak istiyorum
1)Simetrinomi:simetri hastalığım var hatta geçende İTALYA - PİZZA KULESİ ni
dümdüz çizmişim ofisteki arkadaşlara alay konusu oldum:(
2)Belki ilk defa duyacaksınız ama hayatta 2 kişi aynı yatakta yanyana yatamam aramızda mesafeler olsa bile bunalıyorum:(
3)Günde mutlaka 1 2 defa kıyafet değiştiririm buda çocukluktan kalma bir takıntı :(hala önune geçemedim...
4)ıyyy şeftaliyi yıkıyamam:(biri kabuklarını soyarsa yerim:)
5)Bir zamanlar kontrol takıntım vardı yokladan defalarca eve dönüp ocakları ütüyü kapının kilitli olup olmadığını kontrol ederdim ama bu takıntımı yendim diğerlerinide zamanla başaracağım:)
çokmu takıntılıyım ne:(

gerçekten oldukça takıntılısın :)

bende kapı kapatmayı çok severim...

Son düzenleme: