Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

takıntılarımız...

DıLaNq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şeftali, kayısı, çağlabadem gibi tüylü meyve ve sebzelere asla dokunamam annem soyar kabuklarını öle yerim görüntüsü bile içimi gıcıklıyo :D bide takıntı mıdır bilmem ama derli toplu oldum mu içim rahat olmuyo illa odam dağınık olucak bişi ararken baya çaba göstercem hatta araken odamı biraz daha dağıtcam :D çok hoşuma gidiyo annemle çok tartşıyoruz bu konuda ama sevmiyorum aradığım bişiyi yerinde bulmayı :D tuhaf gelebilir ama huy işte xD

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Takıntıları takıntı yapmak ve her birini kendi üzerimde test etmek gibi garip bir takıntım var...

Açacak olursam;
Duyduğum, bildiğim, hissettiğim, düşündüğüm her türlü takıntıyı kendi üzerimde test ederim... Bakalım çalışan bi takıntım varmı diye. Örneğin, merdiven altından bilerek yürürüm, Yada sağdan soldan bi kara kedi geçerse yönümü o tarafa dönerim ki önümden geçmiş olsun bakalım ne olacak diye. Ne bilim çizgilere bilerek basarım, hatta hızımı alamayıp üzerinde zıp zıp zıplarım... Mesela iki karton birbirine sürtündüğünde içim bi tuhaf olur. Bende bana kıllık olsun diye iyice sürterim kartonları... Henüz hiç bir testim beni yerlere yıkacak derecede pozitif çıkmasada, sonuçta karar verdim. Takıntıları test etme takıntısı. Evet evet, tam olarak böyle isimlendirebilirim. Eğer literatürümüzde yoksa, şu dakkadan sonra hayırlı uğurlu olsun...

Tam da kendimi gördüm bu yazıda :) Bunları yapmak bana acayip bir keyif veriyor :)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
"NERELİSİN?" SORUSUNA CEVAP ALDIKTAN SONRA OTOMATİKMAN "İÇİNDEN Mİ?" DİYE SORMAK... :rofl:
CEP TELEFONUNUN YASAK OLDUĞU YERLERDE GİZLİ GİZLİ CEP TELEFONU İLE KONUŞMAK :)
PARALARI CÜZDANA KOYARKEN ATATÜRK RESİMLERİNİN AYNI TARAFA GELMESİNE DİKKAT ETMEK....... :sweating:
NERDEYSE HERKESE ,HERŞEYE,TAKMA İSİM BULMAK... :rofl:
TÜYLÜ ŞEFTALİ TEMASLARINDA BİTERİM UZAK TUTUN BENDEN :sweating:
Kanal kanal gezerken karar kıldığınız bir program o an reklam verdiğinde bunun sizin yüzünüzden olduğunu çünkü o programı izleyerek popülerliğini arttırdığınızı düşünürüm :) ben kanalı çevirince reyting düşer :) :rofl:
Gece taksiye binince arka koltuğun sağında oturuyorsam camdan taksimetrenin yansımasını bulup ters rakamları okumaya çalışırım bu taksici beni kandırıyor :) :rofl:
ilk tanışma zamanlarında mutlaka karşı tarafın bi açığını bulmalıyım, bulamazsam deli olurum, :kiss1:
Tiki olan insanların tikleri ile uğraşmak :):rofl:
Aynı filme gittiğim insanlara çıkışta filmi tekar anlatmak. :worried:
Sen benden de beter çıktın:giggle:
Her yazılanı keyifle okuyorum anladım ki mutlaka her insanın bir takıntısı varmış:D:D:D

cemoss

🌱Yeni Üye🌱
çok saçma ama çok komik bi konu olmuş açan arkadaşı tebrik ederim:D:D
tavsiye üzerine burdayım burayı şimdiden sevdim :party:

benim takıntımda çay bardağınının altındaki tabakla oynamak :DD

wish

🏅Acemi Tasarımcı🏅
lahmacun gibi altı unlu şeyleri elimle yiyemem. çatal kullanırım yada kağıda sararım. una takıntım var.. toz elime gelirse parmaklarımı ovuştururum. dış kapıyı açar iç kapıyı kapatıp kapatmadığımı ila kontrol ededrim. :)

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yürürken kaldırımlardaki çizgilere basamam.Tövbe esta piti piti bişiy olacakmış gibi dikkatli yürürüm :)

whampir19

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
takıntım çok fazla yoktur yani abartılacak bir şekilde yoktur örneğin havucu hiç sevmem ama denk geldimi yerim takıntıları olmayan biriyimdir insan yüz hatlarına karşı takıntım var diyebilirim anlı genişmi çenesi ovalmi ince yüzlü gibi onunda sebebini çözebilmiş değilim ama rahatsız etmiyor beni :D

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
benim en büyük takıntım dolaba kola şişesinde su koyduğumda farklı kapak olmayacak yada sadece cam şişede su koyulacak bu hiç geçmeyen takıntım galiba:)

Ruya_Es

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yumurtayı muhakkak yıkarım, hatta sabun la yıkarım :D durular bi güzel itibar ederim :D daha sonra peçete ile kurularım ,bu bende baya bi takıntı haline geldi,anneme kahvaltıya gittiğimdede yapıyorum, bana hayretler içinde bakıyor annecim :D

whampir19

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sunu unuttum okunmuş gazete okuyamam okuyamıyorum :d bu takıntım

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
ayakkabımı öncelikle sağ ayağımla giymem gerek kız arkadasım veya normal arkadısım kim olursa olsun sağımda yürümeli :D

SERAP BİRCAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Her yer tertemiz olmalı... Benim bu temizlik yüzünden ayağım kırılmıştı hatta :) gece uyuyamadığım zaman saatin sesi deli ediyo kalkıp pillerini çıkarıyorum :)

alkanatmurat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baskı başlamadan kafalarda test aldığımda çizik olmaması delirtiyor beni

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yaz olsun kış olsun uyurken ayaklarım battaniyenin dışında kalır,yoksa nefesem daralır :D sanki ayaktan nefes alıyorum..

pegasuslu_71

🌱Yeni Üye🌱
kola içme gibi bi takıntım vardı arkadaşlarımada zor oldu ama bulaştırdım :))
Eve artık 2.5 lt kola almıyoruz... Eğer alırsak çünkü 1 bardaktan sonrası içilmiyor neden mi ?
çünkü asiti kaçtı üf puf of pof diye diye psikoljikmen arkadasımı da etkilemeyi basırdım :D artık en fazla 1 lt lik alıyoruz ve doğazgaz kaçağı varmıs gibi hemen açıp kapatıyoruz

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
kola içme gibi bi takıntım vardı arkadaşlarımada zor oldu ama bulaştırdım :))
Eve artık 2.5 lt kola almıyoruz... Eğer alırsak çünkü 1 bardaktan sonrası içilmiyor neden mi ?
çünkü asiti kaçtı üf puf of pof diye diye psikoljikmen arkadasımı da etkilemeyi basırdım :D artık en fazla 1 lt lik alıyoruz ve doğazgaz kaçağı varmıs gibi hemen açıp kapatıyoruz
ooooo gökhan bey :) birde buraya yazmış :D:D:D Teşekkür ederiz sana :D

her aynaya baktığımda dişimi fırçalamak istemek gibi bi takıntım var :D Ki dişlerim oldukca da beyaz ama çok huyluyum sanırım bu konuda :D

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Her sabah saçımı yıkarda çıkarım yoksa hayatta dışarı çıkamam:D

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Her sabah saçımı yıkarda çıkarım yoksa hayatta dışarı çıkamam:D

Sular 1 hafta kesilse evde mahsur mu kalıcan:)Değişik:D
Konuma ilgininz için herkese ayrı ayrı teşekkürler....
Devam edelim...

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Kadifeden nefret ederim :puke: böle tüylü tüylü ya, dokunamam. Helede tırnağım falan sürtünse deli olurum :D:D