Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbullu Orman Ürünleri Logo

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
Halen üzerinde çalışıyorum
şimdilik çıkan iş bu eleştirileri alabilir miyim?

istanbullulogofh8.jpg

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
dalların kalınlıklarını biraz daha genişletirsen daha dolgun ve hoş görüneceğine inanıyorum.
Tabi bununla birlikte yapraklarda biraz büyüyecek. emeğine sağlık bence güzel bir logo çıkacak

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
dalların kalınlıklarını biraz daha genişletirsen daha dolgun ve hoş görüneceğine inanıyorum.
Tabi bununla birlikte yapraklarda biraz büyüyecek. emeğine sağlık bence güzel bir logo çıkacak

tşk ederim evet biraz daha dolgun olabilirler

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel olmuş canım dallar ve yapraklar biraz daha büyümeli ama hani kuş koyucaktın
:)emeğine sağlık

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
dallar ve yapraklar konusunda anlaşmışsınız ama bence yazı fontunu değiştirmen gerek farklı fontlarda dene emeğine sağlık

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
İlk dikkatimi çeken "İ" harfinin noktası olarak düşündüğünüz şekil oldu.Ne "İ" harfine ait bir nokta ne de şerite ait (kesit yeri olarak şekle tam oturması bakımından) bir parça gibi duruyor.Ayrıca yazının üstüne o şekilde bir şerit koymanız çalışmayı "gerektiğinden fazla" düz hale getirmiş.Yapraklar gibi inceliği, estetiği ifade eden şekillerle tezat bir görüntü vermiş.Onun yerine nokta olarak (çalışmanın bütünlüğü açısından) sade bir yaprak şekli düşünülebilir.
Aynı şekilde fontta bu ince, estetik anlatıma uygun bir font değil.Hem düz hem daha yumuşak hatlı bir font tercihinde bulunabilirsiniz.
Küçük bir tavsiye vermeden geçmeyeceğim.Logoya mutlaka "orman ürünleri" yazmayı unutmamalısınız.Bu haliyle anlaşılması zor olacaktır.
(Halen üzerinde çalıştığınıza göre tahminimce bu eksiğini de farkedecektiniz)
Kolay gelsin.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
İlk dikkatimi çeken "İ" harfinin noktası olarak düşündüğünüz şekil oldu.Ne "İ" harfine ait bir nokta ne de şerite ait (kesit yeri olarak şekle tam oturması bakımından) bir parça gibi duruyor.Ayrıca yazının üstüne o şekilde bir şerit koymanız çalışmayı "gerektiğinden fazla" düz hale getirmiş.Yapraklar gibi inceliği, estetiği ifade eden şekillerle tezat bir görüntü vermiş.Onun yerine nokta olarak (çalışmanın bütünlüğü açısından) sade bir yaprak şekli düşünülebilir.
Aynı şekilde fontta bu ince, estetik anlatıma uygun bir font değil.Hem düz hem daha yumuşak hatlı bir font tercihinde bulunabilirsiniz.
Küçük bir tavsiye vermeden geçmeyeceğim.Logoya mutlaka "orman ürünleri" yazmayı unutmamalısınız.Bu haliyle anlaşılması zor olacaktır.
(Halen üzerinde çalıştığınıza göre tahminimce bu eksiğini de farkedecektiniz)
Kolay gelsin.

tabi tabi... eleştiriler ışığında müdahale etmek için ekledim zaten.
tüm yorumları pürdikkat okuyor gerekli dokunuşları yapıyorum logoda
herkese teşekkür ederim

gülümse_61

🏅Acemi Tasarımcı🏅

arkadaşa katılıyorum :) emeğinize sağlık