Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

rym Tekstil etiket çalışmaları

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
logo firmaya aittir çalışamsı bana ait değildir. çiftli çalışılacaktır üstten kuşgözü çakılacaktır ve 3 boyutlu selefon uygulaması yapılacaktır...

rymeylulhw9.jpg

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
3 boyutlu selefon oldugunu düşünürsek temiz ve sade bir çalışma olmuş
eline sağlık kardeşim.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
logo firmaya aittir çalışamsı bana ait değildir. çiftli çalışılacaktır üstten kuşgözü çakılacaktır ve 3 boyutlu selefon uygulaması yapılacaktır...

çalışmanın bitmiş halini siteye ekler misiniz?
çünkü 3 boyutlu selefon olayını merak ediyorum

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
benim işe bakarak anladığım 3 boyutlu selefon mantığı:

Bu işin kağıdı oluklu mukavva ise yada gofraj varsa.. yani kağıt üzerinde kabarmış bölgeler varsa bildiğiniz gibi selefon yapmak mğmkün değildir. Daha önce hiç görmedim ama zannedersem 3 Boyutlu Selefon bu oluklu mukavva yada gofraj üzerinede selefon yapabilen bir teknik ki adı böyle kullanulmış.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmanın bitmiş halini siteye ekler misiniz?
çünkü 3 boyutlu selefon olayını merak ediyorum

tabiki bittiğinde eklerim...

benim işe bakarak anladığım 3 boyutlu selefon mantığı:

Bu işin kağıdı oluklu mukavva ise yada gofraj varsa.. yani kağıt üzerinde kabarmış bölgeler varsa bildiğiniz gibi selefon yapmak mğmkün değildir. Daha önce hiç görmedim ama zannedersem 3 Boyutlu Selefon bu oluklu mukavva yada gofraj üzerinede selefon yapabilen bir teknik ki adı böyle kullanulmış.

normal kuşe yada amerikan bristole basılıcak zaten gofreli bi kağıda selefon yapılması mümkün değildir hava alıcağı için ancak selefondan sonra gofre vurulabilir oluklulara selefon olmaz ama buradaki amacımız normal kağğıda oluklu havası vermekti ve yorumunuzdan anladım ki :) amaca ulaşmışım teşekkürler zaman ayırdığınız için...