Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

EmirTr Logo Design Sitem İçin Yaptığım Logo

EmirTr

🌱Yeni Üye🌱
Evet arkadaşlar sizlere EmirTr Web Tasarım,Logo Tasarım Sitem için yaptığım ufak bir logo çalışmasını sergilemek istiyorum.Şuanda bunu kullanmasamda öylesine yapmak istedim Umarım beğenirsiniz Yorumlarınız benim için önemlidir.

emirtr2.jpg

Benzer konular

EmirTr

🌱Yeni Üye🌱
Ne gibi cözemediniz anlıyamadım?

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmanızın büyük halini eklerseniz inceleme imkanının artıcağını düşünüyorum :)

EmirTr

🌱Yeni Üye🌱
Aslında başka bir boyunu yapmadım sadece tek bu boyut var :D

EmirTr

🌱Yeni Üye🌱
Ne bu şimdi anlıyamadım?

Görüntü ortada yazılar belli cizimler belli sadece farklı boyut koymadım die sabota edilircesine davranmanız sacma.
Koymadıysam göründügü kadar yapıcaksınız dövercesine "o zaman yorum olarak çok fazla bir sonuç alamıyacaksınız ne yazıkki" demenize gerek yok.!
Yorum olarak ne alıcagımı görüntü boyutu değil görülen belirler acıkcası herşeyin ortada olduğunu ben gayet iyi görebiliyorum.
Siz göremiyosanız yorum yapmanıza gerek yok bende bu ortamı gayet güzel biyer olarak algılamıştım ama yanılmışım... ;)

Teşekkürler.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ne bu şimdi anlıyamadım?

Görüntü ortada yazılar belli cizimler belli sadece farklı boyut koymadım die sabota edilircesine davranmanız sacma.
Koymadıysam göründügü kadar yapıcaksınız dövercesine "o zaman yorum olarak çok fazla bir sonuç alamıyacaksınız ne yazıkki" demenize gerek yok.!
Yorum olarak ne alıcagımı görüntü boyutu değil görülen belirler acıkcası herşeyin ortada olduğunu ben gayet iyi görebiliyorum.
Siz göremiyosanız yorum yapmanıza gerek yok bende bu ortamı gayet güzel biyer olarak algılamıştım ama yanılmışım... ;)

Teşekkürler.

Agrasif tavırınız oldukça ilginç durumda. Görüntü ortada evet ama vektörel çizimi (işaretlediğim yer)
graphic1s.jpg
algıda çok zorluk yaşıyor. Yukarıya kalkmış birşey var ama o ne karşısındaki figür ona ne yapıyor vs. Sizin tasarımı gayet iyi görmeniz ve algılamanız mantıklı çünkü yapan sizsiniz. Bizlerdende bunu bekleyemezsiniz. Ortamı güzel algılama olayınızıda ilginç buldum. Siz yanlış algılayarak tek bir mesajla ortamın güzel olmadığı kanısına varabiliyorsanız benim söyleyeceğim çok fazla birşey yoktur...

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
dostum çizimlerdeki hatalarındanmı çekiniyorsunda görselin buyuk halini koymuyorsun? ;)
bende iddia ediyorum bu boyutta bu kadar detaylı çalışıyorsan bende bişey bilmiyorum..

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
dostum çizimlerdeki hatalarındanmı çekiniyorsunda görselin buyuk halini koymuyorsun? ;)
bende iddia ediyorum bu boyutta bu kadar detaylı çalışıyorsan bende bişey bilmiyorum..
Kaydederken kesip yedeğini almamışta olabilir.Direk o yönden bakmayalım derim :angel:

EmirTr

🌱Yeni Üye🌱
"barisk"

Olay aynen senin dediğin gibidir :) yoksa arkadaşlar yalnış anlamayın herşeyi en ince ayrıntısına kadar inceliyerek yapıyorum ancak resmi keserek yaptıgım için bi tek yedek halini koydum

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Ne bu şimdi anlıyamadım?

Teşekkürler.

emirtr2.jpg

Bu çalışmayı burda yayınladığınız için aldığınız eleştirilere katlanamayarak ortamı, dolayısı ile bu ortamı denetleyen ve oluşturan bizleri suçlaman, üstü örtülü mesajlarla göndermeler yapman, bana biraz artniyetli bir yaklaşım olarak görüldü. Bu çalışma ile bizden ne bekliyordun bir anlatsana bize, merak ettim.
Yaptığın işi ve seni küçümsemiyorum sakın beni yanlış anlama. Çalışmanı bize izah edeceğine ortamı suçlaman tamamen boş bir uğraş. Çalışman baştan sona düzeltilmesi gereken ögelerle dolu. Bu bölüm profesyonel iş yapan grafikerlerin, işlerini yayınladıkları bir bölümdür. Hani hamama giren terler derlerya, bir miktar terleyeceksin kusura bakma.

EmirTr

🌱Yeni Üye🌱
emirtr2.jpg

Bu çalışmayı burda yayınladığınız için aldığınız eleştirilere katlanamayarak ortamı, dolayısı ile bu ortamı denetleyen ve oluşturan bizleri suçlaman, üstü örtülü mesajlarla göndermeler yapman, bana biraz artniyetli bir yaklaşım olarak görüldü. Bu çalışma ile bizden ne bekliyordun bir anlatsana bize, merak ettim.
Yaptığın işi ve seni küçümsemiyorum sakın beni yanlış anlama. Çalışmanı bize izah edeceğine ortamı suçlaman tamamen boş bir uğraş. Çalışman baştan sona düzeltilmesi gereken ögelerle dolu. Bu bölüm profesyonel iş yapan grafikerlerin, işlerini yayınladıkları bir bölümdür. Hani hamama giren terler derlerya, bir miktar terleyeceksin kusura bakma.

Gercekten haklısınız ön yargı insanı can evinden vurur ancak resmin büyük boyunu koymadım diye bu kadarda kaba davranılmasını beklemezdim acıkcası neyse olmuş bitmiş ben koymuş siz yorumlamışınız yorumlarınız icin saalun ;)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Logonun tasarım olarak güzel veya kötü olması sıkıntı oluşturmaz bence.Çünkü bizim beğenmediğimiz bir işi müşteri veya bir başkası çok beğenebilir.Ama çizimdeki detayların kusursuz olması lazım.Nedenine gelince bazen logoyu büyük boyutlarda kullanmak gerekebilir.Bu durumda çizim hataları net olarak ortaya çıkar.Dolayısıyla arkadaşların dediği gibi sağlıklı bir değerlendirme yapılabilmesi için büyük boyutu yüklenmeliydi.Bunları neden söylüyorum; Benim başıma geldi.Daha önce çalışmış olduğum bir logo çalışmasında bir yerde çizim hatası olmuş,ben farketmedim.Ama buraya büyük boyutlu şeklini yüklediğim için sağolsun arkadaşlar hatayı farkedip uyardılar.
Bence sende öyle yap.Öyle veya böyle netice de bu işe emek vermişsin.Emeğine sağlık.