Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ders: Flashta Site Yapımı(Temel giriş)

oguzgun

🌱Yeni Üye🌱
merhaba
ekte verdigim dosyayı fla ya cevirmek istiyorum fakat denemedigim program kalmadı. her seferinde fla yı derledikten sonra bu orjinal swf yi vermiyor hep boyutu 230 kb oluyor derleme sonucunda olusan swf dosyanın boyutu lütfen bana bu konuda yardımcı olun günlerdir kimseden yardım alamadım. msn adresim oguzgun2008@************

oguzgun

🌱Yeni Üye🌱
deniz hanım lütfen bana bu konuda yardımcı olun sabaha yetiştirmeliyim ama bir tülü yapamadım.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba
ekte verdigim dosyayı fla ya cevirmek istiyorum fakat denemedigim program kalmadı. her seferinde fla yı derledikten sonra bu orjinal swf yi vermiyor hep boyutu 230 kb oluyor derleme sonucunda olusan swf dosyanın boyutu lütfen bana bu konuda yardımcı olun günlerdir kimseden yardım alamadım. msn adresim İletişim adresi yasak@************

deniz hanım lütfen bana bu konuda yardımcı olun sabaha yetiştirmeliyim ama bir tülü yapamadım.

Swf den fla ya %100 oranında sağlıklı çevirme yapamazsınız.Ücretli programlarla yakın.
Forumda iletişim adresi vermek ve flood yapmak yasak(arka arkaya mesaj)
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yeni başlayan arkadaşlar için çok faydalı bir paylaşım olmuş ama keşke Loadingin bitmiş halini görebilseydik.Emeğine sağlık canım...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler...

chilekciko

🌱Yeni Üye🌱
ya ben butonu yapıp sağ tıklayınca action paneli açılmıyor.Geçerli işlem uygulanamaz diyor...?????

forumixir

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.forumixir.com
hocam merhaba

birşey sormak istiyorum, firmamıza ait bir web sitemiz var ve biz burada uygulamalar diye bir bölüm açtık,site komple flash ve xml den oluşmakta. bu uygulamalar bölümüne girmeden kullanıcı adı veya firma bilgisi gibi birşey sormasını ve bunlarıda bizim eposta adresimize gelmesini istiyoruz. üye girişi gibi olacak ama kimse üye olmayacak. isteyen firma adını ve epostanısını yazıp giriş yapabilcekler parola olmayacak. böyle brişey yapmak mümkünmüdür? münkünse nasıl yapılır?

EmreAYD1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba ;

Öncelikle paylaşım için teşekurler. Daha sonraki aşamalarında gelmesiyle daha faydalı olcağına eminim.
İyi Çalışmalar.

hocam merhaba

birşey sormak istiyorum, firmamıza ait bir web sitemiz var ve biz burada uygulamalar diye bir bölüm açtık,site komple flash ve xml den oluşmakta. bu uygulamalar bölümüne girmeden kullanıcı adı veya firma bilgisi gibi birşey sormasını ve bunlarıda bizim eposta adresimize gelmesini istiyoruz. üye girişi gibi olacak ama kimse üye olmayacak. isteyen firma adını ve epostanısını yazıp giriş yapabilcekler parola olmayacak. böyle brişey yapmak mümkünmüdür? münkünse nasıl yapılır?

Sizede Merhaba ;:emo1:

Öncelikle söylediğiniz şeyi yapmak mümkün fakat o bir yapılanmayla alakalıdır. PHP ve XML kodlarıyla yapmak mümkün. Bu paylaşımla alakası yoktur...

İyi Çalışmalar Dilerim.